Треба вирішити питання системи оповіщення, – комунальники прозвітували про ліквідацію наслідків негоди

22.01.2018, 8:30

За наявності тієї кількості техніки, яка була у розпорядженні міста, комунальники максимально справилися. Однак на сьогодні ще тривають роботи по ліквідації наслідків негоди та відновленням вуличного освітлення у районі Дахнівки. 

Про це під час вранішньої наради повідомив директор департаменту ЖКК Сергій Танюк.

Основні зусилля комунальники спрямували на прибирання вулиць, Від “ЧЕЛУАШу” виїхали 24 одиниці техніки, Придніпровської та Соснівської СУБ – 12, відділу ДСНС – 6 одиниць, також працювали бригади РЕМу, КП “Місьсвітло”, які ліквідовували пошкодження на електролініях. Працівники департаменту екології працювали із поваленими деревами, КП “Дирекція парків” розчищали територію парків, де також негода зруйнувала 150 дерев.

Для розчистки зупинок та підходів залучалися 160 працівників департаментів міської ради.

Загалом здійснено 64 рейси підвозу води для містян.

Серед проблемних питань на сьогодні, які варто вирішити, це придбання СУБами та КСНами, закладами освіти інструментів для придбання територій, для ЧЕЛУАШу – придбання додаткової техніки, придбання тягача для відбуксирування автомобілів, пересувної дизельної електростанції та збільшення видатків на видалення аварійних дерев.

– На сьогодні треба вирішити проблему із системою оповіщення містян, можливо, розглянути питання щодо розсилки. Те, що ми давали інформацію на сайті міськради, містянам не завжди було зручно. За наявності тої техніки, вважаю що ЧЕЛУАШ і СУБ максимально справилися, – додав Танюк.

Він також повідомив, що наразі не працює тролейбусне сполучення по вулиці Симиренківській.

Додав про систему оповіщення і директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. Очільник КП вважає, що ця проблема дійсно нагальна на сьогодні. Однак відзначив, що ситуація в місті із водопостачанням стабілізувалася.

Залишилася без вуличного освітлення Дахнівка, – про це розповів директор КМ “Міськсвітло” Олександр Терьохін. Там нині працюють бригади разом із працівниками департаменту екології, адже в цьому районі багато повалених дерев. Загалом електриками ліквідовані більше 130 поривів мережі.

Нагадаємо, 19 січня у Черкасах оголосили надзвичайну ситуацію через проблеми із водопостачанням. Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

0 коментарів

Залишити відповідь