Ткаченко “заманюватиме” інвесторів квітами, а поліцейську дістали любителі селфі

09.07.2015, 20:45

DSC05914

Містяни зустріли героїчних бійців, через негоду ряд сіл залишились без електроенергії, полісвумен із Золотоноші розповіла про особливості нової професії, боксер-хуліган не памятає, як лупцював подружжя в Умані, а інвестори нагадали губернатору дівчат.

У вишиванках і з жовто-блакитними кульками черкащани зустріли бійців офіцерського складу 14-го мотопіхотного батальйону, які повернулися із зони АТО на демобілізацію.

Черкаси зустрічають своїх героїв (фотофакт)

Полісвумен із Золотоноші Людмила Ульянченко в інтерв’ю розповіла про “селфі-бум” із поліцейськими, про те, як в столиці з новими правохоронцями не вітаються ДАІшники та про плани на майбутнє.

Полісвумен із Золотоноші розповіла про “селфі-бум” та непривітність ДАІшників (відео)

Внаслідок негоди найбільше шкоди зазнали Волинська та Львівській областям, без світла сидять також у селах Рівненщини та Черкащини.

У селах Черкащини через негоду сидять без світла (відео)

Боксер, який лупцював подружню пару в Умані говорить, що пив лише вино і що дружина бізнесмена, яку він бив об підлогу, на нього “кидалася”.

Боксер, який побив сімейну пару, не вважає себе винним

«Інвестор, як дівчина, до нього треба із квітами» – очільник Черкаської ОДА взяв на озброєння цитату свого одеського колеги. За таким принципом розпочали підготовку до інвестфоруму.

Губернатор розказав, як «залицятися» до інвесторів

0 коментарів

Залишити відповідь