Територія від Мошен до Сміли у небезпеці через торф’яники (відео)

10.08.2015, 10:32
лрвпаіп
Скріншот із відео

Обережно торф’яники! Рятувальники закликають черкащан бути обачними на відпочинку, не смітити і найголовніше – не залишати недопалки. Непогашене вогнище чи навіть скляна пляшка може стати причиною торф’яних пожеж. У зоні найбільшого ризику на Черкащині – Ірдинські болота. Про це йдеться у сюжеті “ЧСН“.

Головний рятувальник Ірдиня Анатолій Вдовиченко показує свою підзвітну територію торф’яників. Каже, від березня до кінця листопада пожежники працюють у посиленому режимі. У будь-який момент може статися займання.
Залишений недопалок, вогнище чи навіть скляна пляшка може стати причиною катастрофи. Якщо вчасно не розпочати гасіння – може статися біда. Від початку 2015 року ірдинські рятувальники вже тричі ліквідували займання торфовищ. На це витрачають чимало часу, людських та фінансових ресурсів.
Винуватцями торфових пожеж стають люди. Рибалки, мисливці чи відпочивальники своїми необдуманими діями створюють умови для масштабних загорань.
У зоні ризику пожеж – торф’яні поклади від Мошен до Сміли. Це понад 4 тисячі гектарів, протяжністю щонайменше 22 кілометри. Рятувальники закликають черкащан бути обачними, на природі дотримуватись правил пожежної безпеки. Інакше – трагедії не уникнути.

0 коментарів

Залишити відповідь