Терпіння “на прєдєлі”: мер влаштував “розбір польотів” на нараді через брудні зупинки

21.08.2017, 9:47

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко просить чиновників посилити роботу з прибирання вулиць міста.

Так, під час сьогоднідньої наради Бондаренко намагався з’ясувати, чому зранку неприбраними лишаються зупинки. Зокрема, вранці мер помітив переповненим смітник біля Черкаського драмтеатру. Крім того, фото інших неприбрених зупинок мер вивів на проектор, аби показати відовідальним за прибирання.

– Учора біля теару було чисто. Я був о 10 вечора на зупинці “Драмтеатр”. Обстановка міняється кожні 5 хвилин, – відповів на закиди мера заступник директора КП “ЧЕЛУАШ” Євгеній Семенов. – Трактор їздить три рази на день. Люди смітять уночі! Молодь гуляє до 2 годин ночі. Прибирання починається о 6:30.

Міський голова дав доручення негайно виїхати на зупинку і перевірити, чи там чисто. Також він зазначив, що місто має бути чистим незалежно від того, коли прибирається: удень чи вночі.

– Моє терпіння вже на прєдєлі! Будете без премій, потім будуть догани, а потім – просто звільнення, якщо на 24 серпня буде в місті брудно, – пригрозив чиновникам міський голова. Також він додав, що не боїться того, що чиновники можуть оскаржувати звільнення у суді.

3 коментарів

Залишити відповідь

    • Клоуни ті, хто себе називає депутатами та приймають безглузлі рішення… Це справа мера наводити лад у місті та підганяти незгарбних керівників департаментів, а не робити гучні політичні заяви, вихваляючи самих себе!

  • А что делается на аллее Путейка за торговым центром! Мусорки переполнены, утрамбованы. Люди рядом поставили пакеты для мусора, чтобы не кидать просто на асфальт.