Свіжа кров: три студенти увійшли до складу нової міської ради

24.11.2015, 9:01

новый коллаж

Видання “ІнфоМІСТ” знайомить читачів із трійкою студентів, які в цьому році влилися до лав міських народних обранців.

Можна багато критикувати новий закон про місцеві вибори за його неоднозначність та заплутаність. Ця критика, безперечно, буде виправданою. Але не варто відкидати той факт, що мінімум із одним із своїх призначень цей закон впорався: ради суттєво оновилися. Черкаська – не виключення. Із 42 народний обранців, що зайшли по списках партій до головного законодавчого органу міста, лише 18 були в раді минулого скликання.

Серед 24 нових облич – 3 студенти. Усі вони навчаються у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Наймолодший серед новоспечених депутатів – 19-річний свободівець Максим Шило навчається на 2-му курсі ННІ історії і філосоії. Максим – громадський активіст, очолює молодіжне крило партії в Черкаській області – МГО «Сокіл».

У списку ВО «Свобода» в міську раду він фінішував 11-м. У раду Шило проходить, оскільки ряд однопартійців, що розташувалися по списку вище, від мандатів відмовилися.

rB_rbW-NwAI
Максим Шило (фото – “Вконтакті”)

– Ще до депутатства я активно діяв як громадський діяч. Очолюючи молодіжну громадську організацію, я та мої активісти займалися спортивно-вишкільною, історико-пропагандистською, культурно-масовою та волонтерською діяльністю. Тому в діяльності в міській раді я робитиму акцент на гуманітарні питання, створення дієвої спортивної, вишкільної та культурної сфери міста, – ділиться Максим своїми планами з кореспондентом видання “Інфоміст”.

68f1Ofd_CXQ
Максим Шило (фото – “Вконтакті”)

У раді Максим Шило планує зайнятися втіленням в життя програми національно-патріотичного виховання.

– Я балатувався від округу по мікрорайону «Митниця» , тому є актуальним вирішення проблеми із освітленням в дворах, асфальтуванням тротуарних частин та ямковий ремонт доріг. Також буду домагатися створення проекту по реконструкції вулиці Героїв Дніпра та берегової зони. Докладати зусиль, аби позбавити місто від ларків-розливайок, які цілеспрямовано споюють українську націю. В цілому, я маю широке коло спілкування із всіма прошарками населення, тому ідей та пропозицій матиму достатньо багато. І серед них буду визначати ті, які є на часі, та реальні до виконання.

Ще один студент-свободівець в міській раді 8-го скликання – 20-річний Антон Ведула. Антон навчається на 4 курсі ННІ історії і філософії, є членом міської топонімічної комісії, входить до лав МГО “Сокіл”.

За результатими виборів, Антон Ведула зайняв серед свободівців 10 місце, але так само, як і Шило, отримає мандат через відмову однопартійців.

207299_4424846867317_149268975_n
Антон Ведула (фото – “Фейсбук”)

У раді молодий депутат планує долучитись до спільної командної роботи фракції ВО “Свободи” для виконання програми партії.

 – У Черкасах проживають тисячі студентів, з власними проблемами, питаннями та інтересами, сподіваюсь стати їхнім голосом у місцевому самоврядуванні. І, звичайно ж, робота у моєму рідному Південно-Західному районі, жителі якого довірились мені. Звичайно ж планую продовжити роботу в Топонімічній комісії міста Черкаси, до якої я входжу вже понад рік, та в складі постійної депутатської комісії, роботу в якій для мене пріоритетною визначить місцевий осередок партії.

11124475_10203929727351566_5606964473562338188_n
Антон Ведула (фото -” Фейсбук”)

Партія УКРОП за підсумками виборів до міської ради отримала 3 депутатські мандати. Разом з головним укропівцем міста Русланом Зорею, інспектором з питань захисту прав споживачів Михайлом Бінусовим та спеціалістом департаменту муніципальної інспекції Сергієм Очеретнім у міськраду заходить 20-річний студент-психолог Артур Акопян.

12246663_173471653002588_3405757892690006177_n
Артур Акопян (фото – “Фейсбук”)

Студент 4-го курсу говорить, що власним прикладом руйнує міф, що депутатом може стати лише олігарх.

 – Прості громадяни не можуть щось змінити в країні чи в місті без тих механізмів, які є в депутатів. Своїм прикладом я хочу показати, що депутатом може стати кожен, а не лише олігархи. Головне мати мету і йти до неї, тоді ти матимеш змогу допомогти твоєму місту змінитися на краще.

Артур Акопян, який наголошує, що не має нічого спільного, окрім прізвища, з депутатом міськради минулого скликання, у своїй дебютній каденції планує звернути особливу увагу на проблеми свого округу.

 – Я працюю на окрузі, вивчаю зараз нагальні проблеми жителів. Гостро стоїть питання з паркуванням біля магазину «Делікат» на бульварі Шевченка, хочу звернуть увагу на неналежний екологічний стан схилів Дніпра від Ювілейного парку до узвозу Франка та стан ґрунтових доріг на Казбеті, – розповідає кореспонденту “Інфоміст” Артур.

Щоб виділити якомога більше часу на депутатську діяльність, Артур вже встиг перевестися на індивідуальний план навчання.

Зазначимо, що організаційне засідання депутатів міської ради 8-го скликання відбудеться в середу, 25 листопада.

1 коментарів

Залишити відповідь