Сукні, корони та цінні призи, – на «Міс Катеринопільщина-2017» змагалися найкрасивіші (фото)

11.12.2017, 13:35

Немало людей думають, що по-справжньому найкрасивіші жінки лише по той бік екранів. Насправді ж, найкращі серед нас. Довести це мали на меті 9 грудня у Катеринополі. У районному центрі 15 красунь змагалися за перемогу у конкурсі “Міс Катеринопільщина-2017”. Захід ініційований директором ТОВ “НВФ “Урожай” Олегом Васецьким та за підтримки БО “БФ “Урожай-громаді”.  А поборотися було за що, адже головний приз – 50 тисяч гривень від організатора.

Приєдналися до масштабного свята повний зал місцевого Будинку культури. Одні із квітами прийшли підтримати своїх фавориток-конкурсанток, інші – вболівали за всіх учасниць. Однак кожний вихід на сцену глядачі зустрічали гучними оплесками.

Студентки, школярки, бізнес-вумен і молоді мами, – на звання «Міс» могли претендувати дівчата Катеринопільщини, віком від 16 до 30 років.

Всі учасниці пройшли інтенсивну підготовку та навчалися у найкращих черкаських фахівців: це і робота з хореографом, постановниками дефіле, візажистами, перукарями, режисерською-, фото- та відео групами, що дало феноменальні результати.

Вершили долі учасниць члени журі: директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький, голова обласної ради Олександр Вельбівець, дупутат обласної ради від ВО «Черкащани» Олександр Коваленко, заступник директора ТОВ «Катеринопільський елеватор»  Володимир Гриценко, представник оргкомітету конкурсу «Міс Україна» Олександр Толчинський, голова Катеринопільської РДА Ольга Ніколенко.

Традиційно, конкурс краси почався із візитівки. Дівчата продефілювали у стильному українському національному вбранні. Допомагала фіналісткам музичним супроводом учасниця відомого шоу «Голос Діти» Христина Жуковська.

Опісля глядачам продемонстрували результати інтелектуального конкурсу. Його провели заздалегідь, змонтувавши оригінальні відповіді у відеоролику. Саме його і представили присутнім та членам журі.

Чи не найбільше подивував публіку конкурс талантів. Велику увагу учасниці приділили саме презентації, тож не поскупилися на креативність ідей: танцювали східні танці, запальні бальні та пристрасний контемп, співали акапельно, читали вірші, демонстрували кулінарні вміння, картини та вишивку.

У результаті голова обласної ради Олександр Вельбівець вручив грошову премію у номінації «МісТалант» молодій мамі Наталії Вовкотруб, вона акапельно виконала пісню “Ой у вишневомy саду”.

А на завершення фіналу учасниці з’явилися у вишуканих вечірніх сукнях. Кожна дівчина продефілювала сценою, аби і глядачі, і члени журі оцінили грацію та елегантність.

Затамувавши подих, всі присутні очікували кульмінаційного моменту – оголошення результатів конкурсу.

«Міс Елегантністю» стала учасниця під №15 – Анна Бондаренко. Голова Катеринопільської РДА Ольга Ніколенко вручила красуні прикраси із дорогоцінним камінням.

Тоді як «Міс глядацькі симпатії» та сертифікат на 2 тисячі грвень від туристичної агенції отримала Олександра Буряк.

Представник оргкомітету конкурсу Міс Україна Олександр Толчинський найкращою в номінації «Міс Фото» визнав Анну Бондаренко, яка вже встигла вибороти титул найелегантнішої.

– Я бачив багато дефіле та конкурсів: це і «Міс Україна», «Княгиня України», «Міс Черкащини». Відзначу, що сьогодні організація була на високому рівні. Всі дівчата молодці, але мені випала велика честь вибрати «Міс Фото», ця номінація передбачає створення професійного портфоліо моделі, яка матиме змогу брати участь у рекламних показах та престижних конкурсах. Окрім Анни, ще два сертифікати я приготував для Олени Чмир та Дар’ї Стоколос , – оголосив зі сцени Толчинський.

Корони, стрічки та цінні призи вручили трьом переможницям. Другою віце-міс стала Даша Безкоровайна. Подарунок від директора «Катеринопільського елеватора» Артура Футими вручив його заступник Володимир Гриценко. Дар’я отримала  айпад «Apple».

Першою віце-міс обрали Олену Чмир, їй депутат облради від ВО «Черкащани» Олександр Коваленко передав айфон.

– Катеринопіль вперше провів такий конкурс краси. Будемо сподіватися, що не останній. Я дякую за чудовому ініціативу Олегу Васецькому та «Урожаю», а дівчатам побажаю завжди перемагати і усміхатися, – наголосив Коваленко.

Найкрасивішою визнали Дарю Стоколос, саме вона стала «Міс Катеринопільщина-2017» та отримала головний приз – 50 тисяч гривень від Олега Васецького.

– Ми звикли думати, що все найкраще відбувається по ту сторону екрана. Проте  конкурс краси в районному центрі довів, що красиві дівчата живуть поруч із нами, у невеликих містечках і селах. А після роботи  стилістів, візажистів, перукарів вони взагалі стали справжніми королевами краси, нічим не гіршими від тих, яких ми бачимо на сторінках глянцевих журналів,  – зауважує Олег Васецький. – Насправді ідея таких конкурсів набагато глибша, ніж просте перетворення дівчат у справжніх міс. Сьогодні кожна з них повірила в себе, в свої можливості, в свої таланти. Я впевнений, що для більшості з них цей конкурс може стати хорошим стартовим майданчиком вже в найближчому майбутньому.

Поділилась першими враженнями і переможниця, зізнається, поки що не вірить, що це відбулося саме з нею. Дівчина навчається в 11-му класі школи №1 у Катеринополі. Каже, в майбутньому хоче стати журналісткою, тому ретельно готується до вступу у виш.

– Мені багато людей говорили, що я переможу, але неочікувала… Навіть тоді, коли назвали моє ім’я, не повірила. Гроші планую витрати на підготовку до випускного вечора, зовнішнього незалежного оцінювання та навчання у виші. Куди саме вступатиму, щоправда, ще не визначилась. Але це однозначно буде тележурналістика. У подібних конкурсах участі не брала, це вперше, тому прийшли багато хто підтримати: батьки, друзі, однокласники та просто знайомі. Надія була, що ввійду хоч в трійку, а тут – перемога, – коментує «Міс Катеринопільщина 2017».

 

0 коментарів

Залишити відповідь