Реклама

molli

Суд визнав “принизливою” кабінку, за яку перед цим заплатили 50 тисяч

Фото із Фейсбуку

Торік для судів Черкаської області придбали 4 засклені кабіни для підсудних. Одна з них, вартістю близько 50 тисяч гривень була облаштована і в Соснівському райсуді Черкас.

Минулого тижня цей суд задовольнив клопотання сторони захисту в резонансній «справі Сергієнка» і випустив обвинувачених із кабіни. Тим самим суд погодився, що нова кабіна «принижує» особу.

Зазначимо, що цьогоріч в черкаські суди придбають ще 6 таких кабін.

Так, по одній кабіні облаштують в судах Золотоноші, Звенигородки, Монастирища та Кам’янки, ще дві – в Умані.

Восени 2017 року на замовлення черкаського управління ДСАУ уже були придбані 4 захисні засклені кабіни для підсудних у зали судових засідань. Їхня загальна вартість – 212 тисяч гривень.

Три з них були облаштовані в Будинку правосуддя: у Черкаському районному, Придніпровському та Соснівському судах.

Зазначимо, що 3 липня Соснівський райсуд випустив обвинувачених у резонансній справі про вбивство журналіста Василя Сергієнка із «клітки» і дозволив їм слухати справу в залі. Таким чином було задоволено клопотання їхніх адвокатів.

Пізніше в коментарі виданню «Про все» адвокат підозрюваного Мельника Олександр Шадрін пояснив клопотання так:

– Затримані перебували в умовах, які принижують гідність особи, а саме те, що в скляній «кабіні», де перебували підозрювані, майже немає звуку і вони не чують, що відбувається на засіданні. Такі умови є принизливими для людини, – повідомив адвокат.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама