Суд відмовив Радуцькому. Секретар сподівається на апеляцію

21.11.2017, 16:51

Соснівський райсуд Черкас розглянув адмінсправу за позовом Олександра Радуцького до Анатолія Бондаренка.

Про це повідомляє кореспондент сайту “ІнфоМІСТ” із зали суду.

У своєму виступі секретар міськради Олександр Радуцький наголосив, що на час, коли міський голова відсутній, секретар за повноваженнями працює в межах закону України.

– Може вийти так, що коли міського голови не буде, виникне ситуація, коли треба терміново скликати сесію, -каже Радуцький.

Адміністративний позов був заперечений міським головою.

Представник мера Олександр Мазур повідомив, що розпорядження, щодо якого до суду подав Радуцький, є обмеженим у часі. За його словами, відпустка не є підставою для виконання повноважень міського голови секретарем. Мазур наголосив, що сесія вже була призначена міським головою і нагальних обставин для скликання ще однієї сесії не було.

Радуцький пояснив, що зібрав сесію, оскільки більше місяця не розглядалися земельні питання.

Натомість Бондаренко сказав, що секретар намагається зірвати роботу, і запевнив, що готовий скликати засідання, скільки потрібно.

За словами Мазура, розпорядження нині вже не є чинним: відпустка є часовими межами дії документа. Натомість Радуцький заявив, що в розпорядженні не вказано термін його дії. Бондаренко запевнив, що на сьогодні секретар не позбавлений права збирати сесію.

Після наради Соснівський райсуд відмовив у задоволенні позову Олександра Радуцького щодо визнання дій міського голови протиправними. Радуцький заявив, що рішення буде оскаржувати. Секретар переконаний, що апеляцію виграє.

Раніше суд відмовив у клопотання секретаря міськради зупинити дію розпорядження на час розгляду справи.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, секретар міськради Олександр Радуцький подав до суду на мера Черкас Анатолія Бондаренка.

Позов стосується двох розпоряджень міського голови, в яких він заборонив секретарю міськради скликати засідання міськради без його участі.

На перше судове засідання мер не прийшов, адже був у відпустці.

На останній сесії міськради Радуцький запросив мера в суд, а мер секретаря – у прокуратуру.

0 коментарів

Залишити відповідь