Реклама

molli

Стильний дизайн, онлайн камери та електронна черга, – в Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

Сьогодні в Черкасах відкрили 15-й в країні сервісний центр МВС. Установа по своєму функціоналу має замінити застарілі МРЕВ.

Відтепер у центрі, що розташований у Черкасах за адресою вул. Лесі Українки, 21 (поряд з управлінням патрульної поліції міста) незалежно від місця реєстрації можна замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати або перереєструвати авто, отримати довідку про відсутність судимості.

На відкриття приїхав керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Він розповів про переваги установи, зазначивши, що вона надаватиме звичні та нові реєстраційно-екзаменаційні послуги, зокрема також видаватиме міжнародні водійські посвідчення. Криклій повідомив, що в Черкасах залишилося доробити при центрі автодром, де складатимуться екзаменаційні іспити.

Як повідомив Криклій, сучасні центри покликані в першу чергу покращити якість надання послуг, пропонуючи відвідувачам онлайн-камери спостереження (на сайті установи потенційний відвідувач може побачити її загруженість) та послугу електронної черги. За його словами, наразі центр здатен протягом дня надавати реєстраційні послуги 200 особам в день. Клієнти на спеціальних планшетах можуть залишити відгуки щодо якості обслуговування.

 

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко наголосив, що центри, які надають послуги громадянам, мають бути повноцінними сервісними службами з усіма умовами та з дотриманням стандартів. Губернатор відзначив нові центрі як важливий фактор в боротьбі з корупцією.

– Тільки так вони є ефективним механізмом боротьби з корупцією: відкритий простір, електронна черга, електронна книга відгуків, мотивовані працівники, – все тут є. Дотепер цей сервісний центр був типовою кабінетною установою. Ми поступово відходимо в наших ЦНАПах і маємо позитивний ефект. Про це перезавантаження центру я спілкувався влітку з міністром внутрішніх справ. Ми домовилися про співфінансування робіт, – розповів Ткаченко.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав жителів міста із відкриттям центру і наголосив, що це не останінй проект міської влади, облдержадміністрації та Міністерства внутрішніх справ. Бондаренко розповів , що наразі одним з головних завдань є завершити ремонт вулиці Оборонної, що прилягає до центру:

– Попереду будівництво дороги, освітлення і тротуару, щоб людям сюди можна було комфортно доїхати. Плануємо, що Оборонну добудують за 2-3 місяці, – розказав мер.

Загалом проект обійшовся в близько 7 млн грн: 3,4 млн були виділені містом, 1,4 – областю, решта – МВС. Наразі в установі працюють 27 працівників, середня заробітна плата – 6,5 тис. грн.

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама