Сценарій “праймеріз” розроблявся в Кремлі радниками Путіна

03.10.2016, 18:20

ЦВК РФ говорить, що “дистанційно” спостерігає за “праймериз” в “республіках”, тобто, фарсом, що відбувається в ОРДЛО. Звичайно, куратори мають ретельно слідкувати за своіми підлеглими ставлениками і піддослідними “республіками”.

Сценарій “праймеріз”(а слово ж то яке, не новорусское, як же це його запустили в обіход в “новоросійських республіках”) розроблявся в Кремлі, радниками Путіна, як і псевдовибори листопада 2014 року , що зірвали мінські угоди і призвели до тисяч нових жертв. Вушка такого собі злого демона С- ва стирчать з цього “праймеріз”, аж гай шумить.

Українська сторона розцінює всі ці “праймерізи” як чергову спробу нахабного зриву мінського процесу, як спробу сегрегації можливих учасників можливих виборів (до яких ще ой як далеко). На окупованих територіях створені псевдовиборчі органи, без спостерігачів і ЗМІ, без українських політиків і партій, без переселенців відбувається фарс.

Які модальності виборів можна обговорювати в Мінську, коли в бойовиків своя ” модальність” і реальність, написана в Кремлі. Очевидно, що на ці спроби по суті зірвати роботу політичноі групи в Мінську, має бути і реакція наших партнерів по нормандському формату, і всього світу. Москва відверто і цинічно зриває мінський процес. І на цьому фоні будь-які розмови про спробу пом’якшити санкції виглядають просто цинічно.

Ірина Геращенко, народний депутат VIII скликання від фракції “Блок Петра Порошенка”

Джерело – “Фейсбук“.

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь