Суд розглянув інцидент із побиттям черкаської школярки

19.09.2017, 17:36

У місцевій прокуратурі повідомили результати судового розгляду минулорічної справи, пов’язаної з побиттям черкаської школярки її ровесницями.

Згідно з повідомленням відомства, у процесі судового розгляду встановлено, що неповнолітня в ході конфлікту, що виник раптово, на ґрунті особистих неприязних стосунків, кілька разів потягнула за волосся іншу дівчину.

Водночас третя неповнолітня, попередньо намотавши на руки бійцівські бинти, умисно нанесла вже постраждалій учениці один удар кулаком правої руки в обличчя. Дівчина отримала тілесні ушкодження у вигляді травми голови зі струсом головного мозку, крововиливом та травматичним набряком м’яких тканин обличчя.

“Таким чином неповнолітні дівчата вчинили суспільно-небезпечні діяння, передбачені ч. 1 ст. 126 КК України (умисне вчинення насильницьких дій, які завдали фізичного болю, і не спричинили тілесних ушкоджень) та ч. 2 ст. 125 КК України (спричинення умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я) відповідно”, – інформує прес-служба прокуратури.

Ухвалою Придніпровського районного суду м. Черкаси від 18 вересня до обох неповнолітніх застосовано примусові заходи виховного характеру у вигляді застереження.

Як писав “ІнфоМІСТ”, минулого року в серпні троє учениць школи № 12 напали на 14-річну дівчину Євгенію Захарченко. Як наслідок, вона потрапила в лікарню через забій щелепи. Інцидент стався 23 серпня в обідній час. Доньку нібито побили десятикласниця Наталя Шпак, восьмикласниця Дарина Герасимова та дев’ятикласниця Софія Борисенко. Батько однієї зі школярок заперечував факт нападу на Женю і заявляв, що та посягала на гідність його доньки. Згодом з’явилось відео конфлікту.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Що значить “ОДНОГО ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ”? Не хочете підмочувати репутацію школи? Коли вже закінчаться ці совкові звички? Мабуть, не одній мені хотілося б знати, де є такі маленькі “леді-звірята”? Оце вони вклали дівча на лікарняне ліжко, а їм помахали пальчиком “ай-яй-яй”? Кого ж це зупинить в подальшому?