Стелу “Я люблю Черкаси” пропонують встановити за межами міста

01.11.2017, 14:13
Свого часу стелу обсміяли у Фейсбуці. Колаж Івана Подоляна

Стелу “Я люблю Черкаси” передадуть в обласну комунальну власність і встановлять на території автомобільної дамби в районі станції Панське.

Таке рішення щойно ухвалила Черкаська міська рада. За проголосували 22 депутати.

Ухвалене рішення обурило депутата міськради Юрія Тренкіна. Він запропонував встановити стелу в мікрорайоні “Митниця” за магазином “Гранд-маркет”.

Нагадаємо, раніше стелу хотіли встановити у парку Сосновий бір біля озера з русалонькою. Однак проти цього виступили активісти.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, у Черкасах виник скандал через створення стели “Я люблю Черкаси” після того, як з’ясувалось, що її створювали без обговорення із кошторисом у сумі 300 тисяч гривень. Нині літери для стели вже готові.

4 коментарів

Залишити відповідь

  • А стелу “Я люблю Золотоношу” встановити у Чорнобаєвї!… Стелу “Я люблю ЧЕРКАСИ” запхнути у Панське – це ЛЮБОВ до ЧЕРКАС??Просло немає слів – така дурість.

  • До речі, така стела у Одесі встановлена біля з/д вокзалу, у Дніпрі – на набережній, у Полтаві – на Соборній площі в самісінькому центрі! А наші депутати викидають її в Панське! Геніально! А, може, народ спитаєте? До весни далеко, встигнемо вирішити. Нехай встановлять у мерії декілька скриньок із надписом ймовірних місць розташування і люди відгукнуться. А так – “прославимо” нашу тупість на всю Україну! Чи не так?