Реклама

molli

Стандарт «Євро-4» та великі автобуси: у мерії висунули умови до перевізників

13 лютого виконавчий комітет затвердив перелік міських автобусних маршрутів, що виносяться на конкурс.

Згідно із проектом рішення, на конкурс з перевезення пасажирів виносяться маршрути 2,3,6,7, 8, 9, 13, 14, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33.

Учасники конкурсу повинні використовувати лише автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4. Також усі автобуси мають бути пристосовані для перевезення людей з інвалідністю.

Мінімальна пасажиромісткість для автобусів на маршрути № 6,7, 8, 9, 13, 14, 21, 24, 27, 31, – передбачена в кількості 50 осіб; для маршрутів 20, 22, 25, 26, 28, 30, 33 – мінімальна місткість – 90 осіб; для № 2 – 40 осіб.

Також в рішенні вказано необхідну для кожного маршруту кількість автобусів, наявність резервних машин та розклад роботи.

На виконкомі з голосу були внесені зміни до проекту договору з майбутніми переможцями конкурсів.

Зокрема, за пропозицією заступника міського голови Людмили Бордунос, прописано обов’язок зупиняти автобуси на всіх зупинках громадського транспорту. Якщо це не буде виконуватися, то можуть бути застосовані санкції у вигляді штрафу. За пропозицією директора департаменту фінансів Наталі Джуган, додано пункт, що зобов’язує перевізників щоквартально подавати звіти по кількості працюючих.

Дата проведення конкурсу наразі невідома, проте буде призначена спеціально створеною комісією, ймовірно, протягом кількох найближчих місяців.

Нагадаємо, 13 лютого виконком не підтримав здорожчання проїзду в маршрутках до 5 гривень.

4
Коментарі

avatar
4 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
2 Коментарі автора
надеждаВалентинАленаИлья Нещодавні автори
надежда
надежда

Правильно просять здорожчання,то відповідайте всім правилам

Валентин
Валентин

13 и 5 маршруты в будние дни по утрам переполнены, зимой бывает нереально влезть в автобус, график нарушается, а к 22 какие претензии не понимаю.

Алена
Алена

Не понятно, почему в конкурсе не будет участвовать №36. Не маршрут, а сказка! Комфортабельные автобусы, адекватные кондукторы и хорошая разгрузка на маршруте. Илья, №13 уже месяц, как снят по причине “убыточности”. И ещё. Почему в троллейбусах за 2 грн. нам остановки объявляют (пусть даже в записи), а в маршрутках за 4 грн.-нет?

Илья
Илья

Наконец-то !!!! Хоть что то толковое!!!
Хотя на первое время я бы предложил оставить “Богданы-Еталоны” но увеличить частоту рейсов. Хотя бы в 2 раза!!! Например 2 маршрут изначально убыточный просто потому что люди просто не знают о его существовании !!!! 4 рейса в день!!! Кто его будет ждать или подстраиваться?
13 очень удобный маршрут, но…. очень редко ходит!!! Не будут ждать!!!! Поэтому другие маршруты переполнены!!!!

Реклама

Реклама