Стало відомо, хто переміг на виборах ректора ЧДТУ

26.10.2016, 16:27

У другому турі виборів ректора Черкаського державного технологічного університету переміг Олег Григор. За нього проголосувало 338 виборців із 564, що прийшли на вибори, повідомляє “Вичерпно“.

Не використаних бюлетенів — 30. Нагадаємо, у  другому турі він змагався із Максимом Мусієнком, за якого віддали 204 голоси. Жодного кандидата не підтримали 22 виборці.

На сайті ж вишу поки не оприлюднили офіційні результати.

Довідка

Григор Олег Олександрович, кандидат наук з державного управління, доцент.

Народився 18 січня 1967 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1984 році закінчив Княжицьку середню школу Звенигородського району Черкаської області.

У 1990 році закінчив механіко-технологічний факультет філіалу Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». Присвоєна кваліфікація «інженер-механік».

Трудова діяльність:

Із 1990 до 1993 року працював технологом складського цеху Черкаського приладного заводу, де набув перший практичний досвід.

Із 1993 до 1996 року навчався в аспірантурі Черкаського інженерно-технологічного інституту за спеціальністю 08.06.01 «Економіка підприємництва і форми господарювання». Науковим керівником був досвідчений науковець, справжній патріот – професор Губар Станіслав Іванович.

Із 1996 року працював старшим викладачем кафедри економіки та управління Черкаського інженерно-технологічного інституту, науковим співробітником.

Поєднував викладацьку та наукову роботу. Викладав дисципліни: «Маркетинг», «Основи бізнесу», «Маркетинг послуг», «Управління збутом», «Рекламна діяльність», «Міжнародний маркетинг», «Міжнародна економіка», «Зовнішня економічна діяльність».

В 2003 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління зі спеціальності «Теорія та історія державного управління».

Із 2004 року – доцент кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету.

В 2006 — 2014 роках очолював навчальний відділ Черкаського державного технологічного університету.

В 2014 – 2015 роках був начальником навчально-організаційного відділу Східноєвропейського університету економіки та менеджменту.

З 2014 року член конкурсної комісії Черкаської обласної державної адміністрації.

З 2015 року – по теперішній час перший проректор Черкаського державного технологічного університету.

З червня 2016 року згідно Наказу Міністерства освіти і науки України виконує обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету.

Автор 98 наукових праць.

0 коментарів

Залишити відповідь