Реклама

molli

Стало відомо, хто очолить черкаську патрульну поліцію

img_6845

Керівником черкаської патрульної поліції вже призначили Вадима Лісничука, який раніше був командиром спецпідрозділу “Київ-1”.

Про це нашому виданню стало відомо із власних джерел. Згодом інформацію про це підтвердив і очільник у ГУ НП в Черкаській області Владислав Пустовар.

– Так, його вже призначено, – сказав Пустовар.

Також він розповів, що присяга поліцейських відбудеться завтра, 1 березня. За попередньою інформацією, присягатимуть копи на Соборній площі об 11 год.

Як пишуть на “Цензор.нет”Лісничук не завжди був шанованим бойовим командиром. Нещодавно 37річний чоловік будував кар’єру в рекламній сфері в місті Чернівці на Західній Україні. Потім приєднався до протесту на Майдані Незалежності в Києві, який і привів до падіння влади екс-президента Віктора Януковича.

Як раніше інформував ІнфоМІСТ, 250 осіб пройшли відбір та в грудні минулого року почали навчання на патрульних у стінах Академії безпеки імені героїв Чорнобиля. В середині лютого більшість екзаменів у майбутніх копів були вже позаду. Останні тижні навчання були не такими складними, як перші: вони здавали екзамени, грали в шахи та доходили згоди у правових питаннях.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама