Справу Сергієнка знову передали. Цього разу – у Звенигородку

12.05.2018, 15:30

11 травня справа про вбивство Василя Сергієнка знову залишилася без розгляду.

Напередодні колегія апеляційної інстанції розподілила цю справу на Придніпровський райсуд, проте там її розглядати відмовилися. Тож Апеляційному суду в Черкасах знову довелося вирішувати підсудність справи. Цього разу її передали на розгляд Звенигородському районному суду Черкаської області.

Про це повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

Зауважимо, що судді апеляції на сьогоднішньому засіданні повідомили, що ще 8 травня 2018 року в Придніпровському суді Черкас брати участь у жеребкуванні могли 13 суддів. Проте вже через кілька днів голова цього суду Віктор Угорчук повідомив, що колегію немає з кого утворювати.

Прокуратура клопотала про передавання справи до Звенигородського районного суду, адже від Черкас із ним є найліпше транспортне сполучення. Колегія Апеляційного суду задовольнила таке клопотання.

– Залишається чекати, коли Звенигородський суд призначить розгляд справи. А до закінчення тримання під вартою підозрюваних у вбивстві залишаються лічені дні. Уже 16 травня, якщо засідання по продовженню терміну тримання під вартою не відбудеться, їх відпустять, – розповіла про ризики такого “судового пінг-понгу” активістка Діана Тяско.

Нагадаємо, 4 квітня 2014 року в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області чоловіки викрали та у подальшому вбили відомого журналіста та громадського діяча Василя Сергієнка, заховавши його тіло в лісі. Пошуки вбивць тривали півтора роки. Бандитів затримали у Києві, коли вони їхали на тому ж автомобілі, яким викрадали Василя. Обшивку салону машини вони поміняли, але під нею експерти-криміналісти знайшли сліди крові вбитого. Напередодні викрадення підозрювані у вбивстві купили в одному зі столичних супермаркетів лопати й відра, аби закопати тіло. На слід убивць оперативників вивів обривок касового чека одного зі столичних супермаркетів. Переглядаючи відеозаписи камер спостереження магазину, правоохоронці помітили двох чоловіків, які купували відра й лопати.

Дружина Сергієнка Валентина вимагає компенсувати моральну шкоду, виплатити суму в розмірі 2 млн грн.

Розгляд справи триває.

0 коментарів

Залишити відповідь