Соцслужби готуються до напливу людей за субсидіями

16.08.2015, 13:10

subsidii1

Про додаткову потребу у фахівцях йшлося під час нещодавньої робочої зустрічі представників соціальної сфери Черкащини з представниками регіональних центрів зайнятості.

Про це пише «Черкаський край».

Черкасці продовжують подавати документи на призначення субсидій до соціальних органів, аби отримати пільгу від держави. Чимало таких людей, які раніше субсидій не мали і звертаються вперше. Пояснюють: суми за комуналку надто високі, тому змушені звертатися по допомогу.

— Оскільки заявників багато, працівники відділів субсидій не завжди встигають все опрацювати у відведені терміни, — пояснює ситуацію заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Олег Шимчук, — фахівці працюють понаднормово і навіть у вихідні. Міністр соціальної політики України Павло Розенко поставив завдання до початку нового опалювального сезону завершити обробку всіх документів, які є зараз у місцевих управліннях соцзахисту. Адже з вересня почнеться черговий наплив людей.

Тому особи, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, можуть залучатися до громадських робіт для надання допомоги в оформленні документів для призначення житлово-комунальних субсидій. Але наразі не вирішене остаточно питання оплати праці цієї категорії осіб.

За наслідками зустрічі сторони вирішили підготувати спільний лист-звернення до голів райдержадміністрацій та міських голів з проханням допомогти у фінансуванні цього проекту.

Довідково.

Станом на 7 серпня поточного року для призначення субсидії за новим порядком до органів соціального захисту населення на Черкащині надійшло майже 57 тис. заяв.

Крім цього,65 тисячам сімей, які одержували субсидії в опалювальний період 2014-2015 років, здійснюється автоматичне призначення субсидії на новий термін без необхідності надання документів та звернення до управлінь соціального захисту населення.

Призначено житлову субсидію за оновленим порядком більше 90 тис. сімей.

0 коментарів

Залишити відповідь