“Сьогоднішній концерт найбільш мандражовий”, – Хливнюк про виступ “Бумбоксу” в Черкасах

13.10.2017, 13:43

Учора в Черкасах відбувся 2-годинний концерт гурту “Бумбокс”. У наше місто гурт приїхав у межах туру на підтримку нового міні-альбому “Голий король”.

Виступав гурт у “Дружбі народів”. Соліст гурту Андрій Хливнюк часто спілкувався із черкащанами зі сцени, наголошуючи на черкаському корінні.

– Я ж удома, – зазначив між піснями Хливнюк.

Загалом протягом вечора гурт виконав не лише пісні з нового альбому, а й низку більш давніх пісень, серед яких хіти “Вахтьорам”, “Наодинці”, “Квіти у волоссі”, “Люди” тощо.

– Часто питають перед концертом, чи ми будемо грати лише пісні з нової платівки. Люди, там шість пісень! З якого б ряду полетіли помідори? Ви взяли помідори з собою? Ви ж черкащани… Ви не взяли цього разу помідори? Андрюха, сьогодні занюхувати будемо, – сипав жарти зі сцени Андрій Хливнюк.

За його словами, після завершення туру по Україні на підтримку “Голого короля” гурт вирушить за кордон.

– Закінчимо Україну, поїдемо в Польщу, Іспанію, Португалію, Штати… Мені здається, сьогоднішній концерт найбільш мандражовий, – зізнався музикант.

Перед піснею “Болєльщік” Хливнюк порівняв черкащан і галичан.

– Галичанам трішки бракує самоіронії, черкащан – добра. От буває… Все було ідеально: риба, торт, м’ясо на одному столі, ти вже не знаєш куди дітися, мільйон майонезу, і в кінці обов’язково черкаська така штука: “Ну ви звиняйте, якщо щось не так…” – зазначив соліст гурту, після чого публіка вибухнула сміхом. – А галичанам трішки бракує самоіронії, вони всі такі митці, на царині мистецтва того вони несуть себе дуже уважно… Нам хотілось показати інший Львів – так з’явилась пісня “Болєльщік”.

Основний концерт “Бумбоксу” закінчився виконанням пісні “Спи собі сама”, відомою яку зробив загиблий у ДТП музикант Кузьма Скрябін. Опісля гурт викликали на біс. Додатково “Бумбокс” зіграв пісні “Кохана” та “люди”.

– Дякую за цей концерт! Сьогодні в залі купа моїх друзів, мої рідні. Пам’ятаєте, що черкащани в кінці кажуть? “Вибачайте, як що не так..”

0 коментарів

Залишити відповідь