Сьогодні у Черкасах збереться комісія, яка перевірятиме перевізників

07.02.2017, 7:41

У вівторок, 7 лютого, об 11.00 в залі засідань міськвиконкому (каб. 206) відбудеться перше засідання нещодавно створеної комісії для перевірки фактів неналежного надання послуг перевізниками та порушення міських пасажирських перевезень.

Про це інформує прес-служба мерії.

На ньому, зокрема, розглянуть отримані скарги від містян на громадський транспорт та ознайомляться з тим, як профільний департамент працює в напрямку поліпшення якості перевезень. На засідання запрошені й самі перевізники.

Нагадаємо, цю комісію створили розпорядженням міського голови Черкас Анатолія Бондаренка за ініціативи секретаря міської ради Олександра Радуцького, який і очолить її.

До складу комісії увійшли заступник міського голови Руслан Сотуленко, перший заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Олексій Шкіньов, начальник управління транспорту Віталій Москаленко, начальник юридичного управління Анатолій Стойко та дев’ять депутатів міської ради з різних фракцій.

Разом із тим, нині в Черкасах працюватиме ще одна робоча група, яка впродовж лютого перевірятиме перевізників на предмет дотримання ними угод.

0 коментарів

Залишити відповідь