Смілянському теплонадавачу дали добу на купівлю лімітів на газ, – Овчаренко

03.10.2017, 16:29

Сьогодні в Києві за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка відбулася нарада щодо критичної ситуації, яка склалась навколо ймовірного зриву опалювального сезону в місті Сміла.

Про її результати кореспонденту сайту «ІнфоМІСТ» розповів заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

– Два тижні тому ми з депутатами Смілянської міськради та очільником міста провели під протокол нараду. На ній були ухвалені перелік заходів, які необхідні, аби опалювальний сезон у Смілі почався вчасно. Зокрема, йшлось про ухвалення для «СмілаЕнергоІнвест» інвестиційної програми. Але підприємство усунулось від погодження цієї програми. По суті протягом двох тижнів у Смілі палець об палець не вдарили для запуску опалення, – обурюється Овчаренко.

Сьогодні ж нарада вже відбулася у столиці. Засідання провів перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома.

За словами Овчаренка, нині для запуску опалення у Смілі є два варіанти.

– «СмілаЕнергоІнвест» дали 24 години на пошук необхідних коштів у сумі 25 млн грн і на купівлю необхідних лімітів на газ. Якщо ж цього зроблено у вказаний час не буде, Смілянська міська ради муситиме терміново вирішувати питання, щоб цю послугу населенню надавало комунальне підприємство, замість приватного.

На переконання заступника міського голови, другий варіант є досить ризиковим, адже вимагає додаткового часу. В разі застосування такого механізму опалювальний сезон у Смілі може початись із запізненням.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, у Черкасах опалювальний сезон почнеться уже 6 жовтня.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Була така запекла боротьба з “Енергоінвестом”, що за два роки не спромоглися запустити діюче комунальне підприємство.Доречно зауважити,маємо їх аж ДВА.????