Сміх крізь сльози, – підсумки понеділка

27.07.2015, 20:36

Ткаченко

Понеділок розпочався традиційно із селекторної наради під головуванням голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Обговорили фінансування гемодіалізу для пацієнтів “Фрезеніусу”. Ця процедура вартує трохи більше 7 мільйонів гривень на 2015 рік. Владці знайшли спрощений тендерний механізм для закупівлі витратних матеріалів для гемодіалізу. Відтепер торги триватимуть не півроку, а близько місяця.

Перевірили виконання мобілізаційного плану. Ще на минулому тижні очільник області доручав виконати план на 50%. Із завданням впоралися лише 3 районні комісаріати. Для покращеня реалізації завдань обласний комісар Євгеній Курбет озвучив кілька пропозицій.

11755690_957949090913137_8289603317038016742_n

Сміх крізь сльози…

Близько обіду по вулиці Гоголя черкащани побачили 8-метрове провалля. Причина, як виявилося, банальна – газова корозія труби.

“Наразі аварійну ділянку огородили, й далі продовжуються роботи по Гоголя-Пастерівській, оскільки вчорашня злива завадила сьогодні планово продовжувати ремонт тієї ділянки”, – пояснює т.в.о. головного інженера КП “Черкасиводоканал” Василь Заїка.

roE5j-gC2CYРемонтні роботи на обох аварійних ділянках по вул. Гоголя та на розі вул. Гоголя-Пастерівська комунальники проводитимуть парарельно. Нині ситуація під контролем, колектор працює.

 

Проте черкасці не розгубилися і почали кепкувати із величезного провалля: хтось асоціював вирву із воротами до пекла, 3d малюнком на асфальті, інші бачили причину в нічних опадах.

“Від такого правосуддя навіть дорога не витримала”, – жартують у спільноті “Типові Черкаси”.

Не до сміху сьогодні було жителям козирного будинку по вулиці Шевченка, 150, а разом із ними і власнику ресторану “Оскар” – все це багатство ледь не поглинув вогонь. Та рятувальникам вдалося уникнути лиха.

 

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь