Смерть військовослужбовця, пожежі у черкаських багатоповерхівках та пісні на сесії, – підсумки дня

04.07.2018, 22:00

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня, що минає.

Смерть військовослужбовця. Вранці стало відомо про смерть військового з Уманщини. Згодом повідомили: Олександр Скус став жертвою нещасного випадку. Нібито чоловік порушив правила техніки безпеки під час завантаження на залізничні платформи штатної броньованої техніки.

Пожежі у багатоповерхівках. Увечері під час пожежі у – поверховому житловому будинку на вулиці Н. Левицького із небезпечної зони було евакуйовано трьох мешканців. А через пожежу, що виникла на другому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку на вулиці Різдвяній, евакуювали 10 мешканців.

Лютомук присвоїли генерала. Президент України Петро Порошенко присвоїв звання генерала поліції третього рангу начальнику управління поліції Черкаської області Валерію Лютому.

Співи на сесії. На депутатське засідання сесії обласної ради прибули жителі Чигиринського, Канівського та Черкаського районів. Частина з них за будівництво курників, частина – проти. Вони погрожували заблокувати трибуну. За майже годину депутати обласної ради так і не перейшли до розгляду порядку денного. Натомість одна з мітингувальниць заспівала у гучномовець.

Привласнення 2,5 мільйонів. Працівницю банку на Черкащині, що привласнила близько 2,5 мільйонів, оголосили в міжнародний розшук. Шляхом зловживання своїм службовим становищем, з грудня 2008 року до січня 2009 року вона отримала з каси банку готівкові кошти в сумі 136 тисяч доларів США, 65 тисяч Євро, 716 тисяч гривень.

Школа Мерів. У вівторок, 3 липня, у Черкасах відбулася публічна дискусія “Школи Мерів”, під час якої присутні обговорили, чи здатна освіта для мерів принести прогрес українським містам.

0 коментарів

Залишити відповідь