Скандали довкола МАФів створені навмисно до виборів, – Казарян

09.08.2015, 12:17

20000002129Із сесійної зали в інтернет площину. Свою думку у багаторічній суперечці довкола малих архітектурних форм висловив депутат міськради Нарек Казарян на свой сторінці у “Фейсбуці“. Його колеги по депкорпусу та підприємці дискусію підтримали досить мляво.

Конфлікти довкола МАФів один із наймолодших черкаських міських депутатів називає штучно створеними.

“5 років чиновники не помічали сотні незаконних МАФів, а тут за 3 місяці до виборів про них чомусь згадали. Очевидно, іноді легше самому створити проблему, щоб потім героїчно її вирішити. Happy ENDом цієї історії, певно, буде той момент, коли кран-маніпулятор приїде демонтувати чийсь МАФ, а хтось із владців ляже перед ним і героїчно захистить права підприємців. А люди хороводом підуть голосувати за того, хто лежить під краном”, – пише Нарек Казарян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сесія міської ради розпочалася із штурханини (відео)

У своєму дописі Нарек Казарян звертається також до міського голови та секретаря міськради з пропозицією узаконити спірні МАФи, мовляв, це робочі місця та гроші до міського бюджету. А підприємцям пропонує не здіймати галас на сесіях та виконкомах, а виписати пропозиція, як врегулювати цей конфлікт. Відповіді не забарилися. Зокрема, першими відреагували власники МАФів Олександр Шматко та Олег Лисак, а також секретар міськради Олександр Радуцький.

666666

0 коментарів

Залишити відповідь