Сім підприємств, де працюють люди з інвалідністю, одержали погодження на пільги

28.06.2018, 16:00

Сім підприємств Черкащини, де працюють люди з інвалідністю, отримали погодження на пільги. Таке рішення ухвалили в ході чергового засідання регіональної комісії ОДА з надання підприємствам інвалідів пільг з оподаткування.

Розглянули такі підприємства: Звенигородське учбового-виробниче підприємство Українського товариства сліпих, «Благодія-Центр» Черкаської міської громадської організації інвалідів «Благодія», «ЛіЗ» обласного громадсько-соціального об’єднання «Асамблея інвалідів Черкащини», «Палліум» Черкаської обласної громадської організації інвалідів «Турбота про інвалідів», Черкаська обласна організація Українського товариства глухих, Черкаська обласна організація інвалідів «Надія», Черкаська обласна організація інвалідів «Рівність»._DSC0260

Як зауважив Віталій Коваль, на цих підприємствах працює в середньому до двадцяти людей з інвалідністю. Сфера ж послуг – різноманітна.

– Це і виробництво меблів, і видання книг та довідників, юридичні послуги, також переробка та реалізація продуктів харчування та ін. Важливо, що керівники цих виробництв дбають про соціальний захист своїх працівників, а середньомісячна зарплата тут – понад 3,7 тис. грн. Поступово її рівень збільшують. Відтак підприємства заслуговують на відповідну підтримку, – каже Коваль.

0 коментарів

Залишити відповідь