Штат Черкаської ОДА скоротять вдвічі?

12.08.2015, 16:48

Ткаченко

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко звернувся до Уряду із проханням скоротити чисельність співробітників ОДА на 50% із збереженням загального фонду заробітної плати.

“Це дозволить нам залучити кваліфікованих фахівців”, – підкреслив, зокрема, він.

Після виступу Ткаченка, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що готовий скоротити штат облдержадміністрацій в два рази, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Арсеній Яценюк підтримав цю ідею стосовно до всіх облдержадміністраціям.

“Нам треба повністю по-новому сформувати структуру облдержадміністрацій. Зараз ця структура – це структура обкому партії 25 років тому, тільки табличка змінилася”, – заявив він.

Прем’єр доручив протягом двох тижнів створити групу за участю представників Мінфіну та інших центральних органів влади, які напрацювали б пропозиції щодо реформування ОДА, а також пообіцяв залучити до цього процесу президента Порошенко.

“У цьому підтримую Ткаченка! Головне, щоб фонд заробітної платні зберігся, і тим, хто залишиться працювати підняли зарплати. А то годі сподіватися, що прийдуть чесні і компетентні люди на ті гроші, що виплачуються в ОДА”, – пише на Facebook активістка Вікторія Феофілова.

0 коментарів

Залишити відповідь