Шоу почалося: черкаські ведучі Євробачення розповіли про підготовку та фаворитів

10.05.2017, 15:45

Черкащани Олександр Скічко та Володимир Остапчук, які стали ведучими цьогорічного Євробачення, дають урок справжнього чоловічого стилю, діляться своїми думками про наймасштабніший пісенний конкурс Європи в спільному проекті JS і MontBlanc.

3 ведучих Євробачення – і всі хлопці. Ваші коментарі?

Володимир Остапчук:

У мене в Facebook була навіть добірка жартів на тему «Що не так з ведучими Євробачення», так що історіями про гендерну нерівність тут уже нікого не здивуєш 😉 А якщо без жартів, то для мене слоган «Celebrate Diversity» якраз і полягає в такій незвичайній комбінації. Тому що вперше з часу заснування конкурсу його будуть вести троє чоловіків. Взяти трьох красивих українських дівчат було б занадто просто, чи не так?

Олександр Скічко:

У мене є топ-3 улюблених коментарів з соцмереж і з життя. 3-е місце – «Чому 3 хлопця?», 2-е – «Хто з вас гей?», Ну і 1-е, улюблене, – «Білетики на Євробачення не проб’єш?».

 

Як готувалися до конкурсу?

Олександр Скічко:

У нас проходять щоденні репетиції. Були читки сценаріїв: разом зі сценаристами, які прилетіли з Лондона, ми вичитували кожне слово, кожну інтонацію, адже важлива будь-яка дрібниця. Практично кожен день ми в МВЦ, звикаємо до сцени, вникаємо в процес. Необхідно знати про все, що буде відбуватися на сцені, який учасник яку країну представляє, який у нього номер і що він робить, щоб ми були в матеріалі, а не просто вийшли технічно «відчитати» текст, який хтось написав.

Володимир Остапчук:

Люблю наші спільні з Сашею і Тимуром заняття з англійської мови, які проходять кілька разів на тиждень. Взагалі, здається, ми вже бачимося один з одним частіше, ніж з сім’ями.

Пам’ятайте першу перемогу України на Євробаченні? Ви спостерігали за конкурсом в 2004 році?

Володимир Остапчук:

У 2004-му я жив в Умані, вчилися в університеті і зовсім не цікавився пісенними конкурсами. Перемога Руслани стала для мене одкровенням, так що я з друзями вирішив обов’язково поїхати в Київ в 2005-му і побачити вже на власні очі, що таке Євробачення і з «чим його їдять». Три дні ми прожили в столиці, тусувалися в фан-зоні на Хрещатику, бо квитків було не дістати. Пам’ятаю, як дивився на цей величезний екран, на Машу і Пашу (Маша Єфросиніна та Павло Шилько були ведучими Євробачення в Києві в 2005 році. – ред.), на військовий оркестр і відчував себе дитиною, яка вперше потрапила в магазин іграшок. Хто ж знав, що життя так повернеться.
Олександр Скічко:

Мені було 12 років, і я взагалі вперше почув про Євробаченні саме в 2004 році. Думаю, ми все тоді усвідомили, що сюди, в Україну, приїде вся Європа. Сам я в Європі тоді ні разу не бував, а вона взяла і приїхала;) Чи не до мене, звичайно, адже я жив тоді в Черкасах, і там взагалі не відчувалося присутності в країні якогось Євробачення (сміється).

Ваші фаворити серед переможців усіх років?

Володимир Остапчук:

Мене вразила Кончіта Вюрст і її пісня “Rise like a Phoenix”. Всі дивляться на образ, висміюють його, не помічаючи глибини самої пісні за всієї мішурою. Головним фаворитом для мене, безумовно, є Джамала. І ще, свого часу, мені запам’яталася Хелена Папарізу.

Олександр Скічко:

Найхітовішою з усіх переможців стала пісня “Euphoria” Лорін, і мене вона теж зачепила. Дуже сподобалася пісня «Молитва», ну і, звичайно ж, улюблена Джамала.

Найприставучіша пісня з почутих на конкурсі?

Володимир Остапчук:

Я наспівував пісню Олександра Рибака, напевно, ще рік після конкурсу. Ну і “Euphoria” Лорін – дуже складна, але крута пісня.

Олександр Скічко:

Олександр Рибак створив своєю піснею якогось музичного монстра. Вона звучала звідусіль. Притому, що коли вперше почув її, а я був присутній на тому Євробаченні особисто, взагалі не зрозумів, чому ця людина перемагає. Співає нормально, грає на скрипці теж нормально, але, мабуть, в ньому була особлива харизма, все-таки зачепила Європу.

За що ви любите Євробачення?

Володимир Остапчук:

Це конкурс, який триває неймовірнукількість років і при цьому стає все популярнішим. Люблю Євробачення за відсутність політики і рівність, об’єднання світу за допомогою хорошої музики і, головне, підбір різнопланових артистів, а також можливість познайомитися з їхньою творчістю.

Олександр Скічко:

Євробачення – найбільший і масштабний пісенний конкурс наших днів. Більш того, я обома руками за те, щоб брала участь не тільки Австралія, але і Латинська Америка, Африка, та й взагалі весь світ. Але як телевізійник я люблю Євробачення за якість картинки і монтажу, оформлення сцени, круте шоу.

0 коментарів

Залишити відповідь