Що означає рішення суду по ProZorro?

Ітак, продовжуємо шифрувати юридичні перипетії з ProZorro. З’явилася резолютивна частина рішення суду, яким скасовуються цілих два рішення міської ради, а бюджет зобов’язується повернути позивачу кошти за судові витрати.

Я не юрист звісно, але ІМХО, то це означає таке:

1. Встановлення в судовому порядку того, що ЧМР регулярно ухвалює незаконні рішення і, судячи з коментаря їхнього юриста, вони це визнають. Нарешті ми зможемо говорити це вголос, не боячись позовів на честь і гідність .

2. Тепер натхненна громадськість може подавати на скасування й інших рішень, ухвалених з порушенням закону (із захопленням переглянемо і виділимо найрезонансніші).

3. Хтось має врешті-решт відповісти за таке неподобство, як регулярне недотримання законів і процедур у роботі сесії і давайте подивимося у чиїх посадових обов’язках таке значиться? Я, здається знаю, а ви?

4. Рішення по ProZorro має бути таки ухвалене в законний спосіб. Як, сподіваюся, і всі наступні важливі рішення ЧМР.

P.S.: На жаль, це рішення не поверене нам допороги прямо зараз. Але вже скоро з’явиться законопроект по допорогах, тому влада відтягує неминуче, даючи насолодитися нам усім “звірячим оскалом” своєї жадібності. Давайте спробуємо запам’ятати це і притримати до наступних виборів.

Вікторія Феофілова, активіст ГО “Молода Черкащина”

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь