“Шанси на виживання мізерні”, – відомі подробиці трагедії та стану постраждалого на одній із висоток Черкас (відео)

16.05.2017, 15:37

Мав утеплювати будинок – та нині бореться за власне життя. Черкасець Руслан Сич працював на одній із висоток міста, коли його привалила бетонна плита. Брила вагою понад 40 кілограмів звалилася із даху 14-поверхівки. Нині чоловік у реанімації, постійно потребує переливання крові і дороговартісних препаратів. Учора увечері в нього відмовила єдина нирка.

Батько однорічної доньки Руслан Сич
Фото vk.com

За місяць Руслану мало виповнитися 30-років. Та нині він у надзвичайно тяжкому стані. Напередодні його з 14 поверху привалила бетонна плита, йдеться у сюжеті телеканалу “ВІККА“.

– Він там утеплював будинок. Були на низу, готувались до роботи, коли плита сама по собі впала, – говорить мати постраждалого Світлана Сич.

Вже третю добу сім’я Руслана чергує у загальній реанімації. Мати постраждалого та дружина з однорічною дитиною досі не ймуть віри у раптове горе.

– Він пішов на роботу, сказав, що не довго, збере інструменти і додому. Я з дитиною сиділа. Мені потелефонували і сказали, що трапилося, – говорить дружина Ірина Коваленко.

Від потужного удару у хлопця численні переломи та пошкодження внутрішніх органів. Зараз він без тями, а його життя підтримує лише апарат штучної вентиляції. Медики кажуть: це справжнє диво, що він і досі живий.

– Шанси на виживання мізерні. Травма дуже тяжка, – говорить лікар інтенсивної терапії Євгеній Бєлан. – Видалили нирку, селезінку. У нього черепно-мозкова травма, пошкодження спинного мозку, гематома.

За словами рідних, досвідченого висотника найняли утепляти будинок, але неофіційно. Натомість голова правління ОСББ висотки показує договір із фірмою-підрядником. Роботи замовили на мільйон.

– Договір підписаний, папери здали у міськвиконком. Усе офіційно, – розповідає голова правління ОСББ Марина Максимова.

Після трагедії фірми ніби й не було. З її представниками не можуть сконтакутвати ані родичі постраждалого, ані журналісти. За юридичною адресою організацію теж не знайти. Згідно документів вона зареєстрована у квартирі, про що навіть сусіди не підозрювали.

14-типоверховий будинок утеплють за рахунок співфінансування 70 на 30 за кошти міського бюджету і мешканців. Аванс люди вже заплатили підряднику, та те, що роботи стартували, то новина для профільного департаменту. Кажуть, що рішення про спрямування коштів ще немає.

Мати ж хлопця написала заяву у поліцію, адже інші аварійні плити і нині висять над головами людей.

0 коментарів

Залишити відповідь