Сесія міськради почалася із суперечки

17.05.2018, 10:34

Депутат міської ради від БПП Олександр Радуцький на початку засідання із трибуни емоційно виступив із заявою щодо нелегітимності сесії, оскільки в залі серед зареєстрованих депутатів є відкликані.

Про це повідомляє кореспондент видання “Інфоміст”.

Голова ТВК Володимир Матюша у свою чергу зачитав звернення до міського голови Анатолія Бондаренка, яке направляв попередньо. Радуцький просив про перерву в роботі ради та заслухати прокурора, який мав підтвердити нелегітимність сесії.

Утім, окремі депутати, серед яких Сергій Тищенко, гучно висловились проти виступу прокурора. Врешті, після голосування прокурор таки виступив на захист неправомірності проведення засідання.

У свою чергу Павло Карась назвав прокурора злочинцем, оскільки він “діє поза межами своїх повноважень”.

Юрист міськради Олександр Мазур зауважив, що ТВК не надала рішення про відкликання, немає повного пакету документів. Також міськрада не отримала статут ПВД, згідно із яким мають перевірити процес відкликання.

Руслан Зоря також із трибуни заявив, що фракція «Громадянської позиції» не братиме участь у засіданні за умови голосування «відкликаних депутатів».

До трибуни вийшов і депутат міськради Костянтин Чернецький, який також просить правоохоронців перевірити легітимність проведення сесії. Чернецький заявив, що фракція БПП не братиму участь у голосуванні.

“Я пропоную всім вам і мені розпуститься і піти на вибори і смішить людей”, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Додамо, зареєструвалися в системі 23 народних обранці.

0 коментарів

Залишити відповідь