Сесія міської ради в жестах і емоціях (фоторепортаж)

02.03.2017, 16:10
“Сер, так, сер”

Депутати Черкаської міськради зібралися сьогодні, 2 березня, для продовження сесійного засідання.

Попереднє засідання, що відбувалося 22 лютого, завершилося передчасно через відсутність кворуму. При цьому варто нагадати, що сесія триває ще з 13 лютого, коли в залі, нагадаємо, відбулася штовханина.

Секретар передає привіт

Ключовою подією сьогоднішнього засідання стало скасування скандального проекту, який фактично давав зелене світло на забудову Соснівки. Те, про що активно говорили в кулуарах ще з минулого тижня, матеріалізувалося в голоси “за” 27 депутатів. Хто і як голосував, можна почитати ТУТ.

Міський голова вказує вектор розвитку міста

І хоч секретар міської ради Олександр Радуцький вже зараз “вангує”, що “забудовник виграє справу в суді” і скасує рішення міської ради, сьогодні противники забудови Соснівки можуть святкувати маленьку перемогу.

До речі, щодо іншого резонансного питання, відставки секретаря міської ради, проект про яку зареєстрував депутат Бінусов, то воно поки що залишається без відповіді.

Микола Мирза зустрівся з виборцями

– У них немає голосів, – не приховує свого оптимізму в розмові з кореспондентом “Інфоміст” Олександр Радуцький.

Хоч сьогодні сесія і була таки закрита, всі заплановані земельні питання розглянути не вдалося. Вірогідно, вони перекочують в порядок денний наступного сесійного засідання.

Юрій Тренкін задумався про засідання бюджетної комісії
Радуцький демонструє депутатам з ПВД розмір ПСЕР
Також у залі засідань тривають роботи з облаштування системи “Рада”

Підготував Сергій Макаренко

3 коментарів

Залишити відповідь

  • Клоуны. Приходят на работу поприкалываться, постебаться, повыпендриваться и ещё многое чего. Какова результативность заседания? “Маленькая победа” противников застройки? А чего это Радуцкий такой заинтересованный в застройке Сосновки? Почему он уверен, что “застройщик выиграет дело в суде”? Ох не верю я ему ни на 0,5%! Уже бы давно кинули клич студентам и они давно бы уже убрали мусор за один день, как это было в прошлом году на пляжной зоне!

  • Будівельне сміття. Його туди звозили роками. на початку двохтисячних, в невеличкому ярку стався потужний зсув грунту, власне саме цей ярок потім почали поступово закидати будівельним сміттям, землею і т.д. Працювала важка техніка. Потім цю ділянку обгородили парканом.

  • Пояснення маразматичні: “Ми продаємо, бо там сміття”. А може спробувати прибрати? А може бондаренко, радуцкий, гура візмуть віники, лопати, дружин, своїх дітей й влаштують суботник. Заодно й дітей своїх побачать, поспілкуються, повиховують. А то все працюють, працюють на благо міста.