Секретар міськради запрошує мера в суд, мер секретаря – у прокуратуру

01.11.2017, 12:25

Секретар міськради Олександр Радуцький запросив на депутатському засіданні мера Черкас Анатолія Бондаренка у суд. Нагадаємо, 9 листопада відбудеться засідання щодо оскарження Радуцьким двох розпоряджень мера.

– Як людина-залізяка ви маєте прийти, а не відправляти юристів, які б вас представляли, – звернувся до мера Радуцький.

Як відомо, секретар оскаржує розпорядження мера, які забороняють йому скликати та проводити засідання міськради на час відрядження та відпустки Бондаренка. Сам мер на сесії пояснив, що був вимушений видати таке розпорядження, тому що секретар перевищує свої повноваження.

– Одного разу ми прокинулися, і в нас зникли 10 гектарів землі у центральній частині міста.  Тому що секретар міськради одноосібно підписав договір суперфіції. Без візування юридичного відділу. Ідеться про дві земельні ділянки по 5 гектарів. Я видав це розпорядження, щоб ми не прокинулися, а в нас уже 20 гектарів нема, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Також він повідомив, що зараз господарський суд розглядає справу у перевищенні повноважень, унаслідок чого місто “втратило” 10 га землі.

Натомість як заявив у відповідь секретар міськради Олександр Радуцький, він лише продовжив термін дії договору. Саме ж рішення про надання земельних ділянок раніше ухвалювали депутати.

– То ви прийдете в суд? – запитав Радуцький у Бондаренка.

– Думаю, вас до цього часу у прокуратуру запросять, – відповів міський голова.

0 коментарів

Залишити відповідь