Секретар Черкаської міськради Радуцький задекларував 380 тисяч доларів готівкою

28.10.2016, 9:50

радуцький

Секретар міської ради Олександр Радуцький подав декларацію за 2015-й рік.

Так, із 2002 року Радуцький володіє квартирою в Черкасах площею 64,8 кв. м. За останньою оцінкою, житло коштує 150 тис. грн. Дружина Олександра Романовича Наталія Крись володіє третиною будинку (загальна площа 161 кв. м) в обласному центрі, також у співвласності із своїми родичами вона володіє квартирою (площа 43,6 кв. м).

Сім’я Радуцького має 5 земельних ділянок, 4 з яких у 100-відсотковій власності секретаря міськради.

Нині Олександр Романович “будується” в Черкасах. Житловий будинок площею 200 кв. м ще не прийнятий в експлуатацію.

З вересня 2014 року Радуцький їздить на Kia Carens (2014 рік випуску). На момент набуття права автівка коштувала 354 тисячі гривень. Дружина секретаря має Ford B-max з того ж року. Автомобіль вартував 211 тисяч гривень.

За основним місцем роботи у 2015 році Радуцький отримав 110,7 тисяч гривень зарплатні. Варто зазначити, що в готівкових коштах Олександр Романович вказав більш ніж солідну суму – 380 тисяч доларів. Коментуючи суму, Радуцький повідомив журналісту сайту “ІнфоМІСТ”, що займався підприємницькою діяльністю із 1995 року до 2007, коли очолив “Дирекцію парків”. Чиновником же він працює останні два роки.

Крім цього, з грудня 2016-го секретар має кредит – 47 690 тисяч гривень.

4 коментарів

Залишити відповідь

  • Интересный факт! Человек, имеющий 380 тысяч долларов, берёт КРЕДИТ в 27 тысяч гривен!)))

  • Пан Радуцький, думаю, багато бажаючих знайдеться купити у Вас квартиру площею 64,8 кв. м, яка “за останньою оцінкою житло коштує 150 тис. грн”! За 2315 грн/м2 Ви ніде в Черкасах житла не знайдете (крім аварійних будівель)! Не вішайте людям лапшу на вуха!!!

  • Олександр Радуцький задекларував готівку так би мовити наперед – щоб пояснити НАБу свої можливі набуття майбутніх періодів.
    З іншого боку, в той перод первоначального накопичення капіталу, що секретар міськради соромёязливо зове “підприємницькою діяльністю”насправді був для радуцького періодом біганини шісткою в одній з бригад ОПГ Валерія Дирди.
    Шістка, ба****н типу Радуцького насправді наврядчи міг тоді заробити більше штуки. А статки він набув саме в період свого “соціалістичного” входження у владу, обіймання посади директолра парків. Тай роботі ж у команді Одарича. Потім вже самостійна кар’єра, їзда на джипі (правда втраченому) ну і сиротлива робота з 13-го року на побігеньках у партії ригіонів.
    Просто фантастична кар’єра жу**ка у владі. Аплодуємо автору статті. Ви б її на електронну скриньку НАБу відправте. Та й Юрік Луценко, поді не забув свого товариша по СПУ, якого рік тому пообіців витаскати на чисту воду?