СБУ обшукує приміщення управління поліції охорони в Черкасах (фото)

14.09.2017, 13:40

Генпрокуратура спільно з СБУ та Нацполіцією за систематичне хабарництво затримала заступника начальника управління логістики – начальника відділу ресурсного забезпечення Державної поліції охорони України Національної поліції України.

Про це інформують у прес-службі ГПУ.

Він вимагав та отримував щомісячно «данину» у вигляді талонів на пальне від підпорядкованих працівників регіональних управлінь ДПО НП України за невтручання у процедуру проведення тендерних торгів із закупівлі пального.

Крім цього досудовим розслідуванням установлено та задокументовано аналогічні факти отримання неправомірної вигоди, які мають місце і від інших обласних Управлінь поліції охорони України.

Наразі проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, притягнення винних осіб до відповідальності.

Тривають обшуки в адміністративних приміщеннях Департаменту поліції охорони України та восьми обласних її управліннях (Закарпатській, Одеській, Черкаській, Рівненській, Дніпропетровській Сумській, Запорізькій та Кіровоградській областях), за місцем проживання осіб, причетних до вчинення злочину, а також вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

0 коментарів

Залишити відповідь