Рятувальники розпиляли хлопцю каблучку прямо у вагоні

19.05.2017, 10:24

Справжня “спецоперація” розгорнулася у Смілі на станції Т. Шевченка, інформує прес-служба УДСНС у Черкаській області.

17 травня о 21:10 від чергового по залізничній станції до рятувальників надійшло незвичне повідомлення. В одному з вагонів потягу сполученням Київ-Маріуполь була потрібна термінова допомога одному з пасажирів.

15-річний хлопець, повертаючись додому із столиці, придбав на вокзалі каблучку. Через деякий час він зрозумів, що не розрахував з розміром, але самостійно зняти прикрасу вже не зміг.

Всі спроби присутніх у вагоні дорослих допомогти хлопцеві не принесли позитивного результату і вони вирішили звернутися за порятунком до «Служби 101».

Останні заздалегідь прибули на перон залізничного вокзалу в очікуванні прибуття потерпілого. Тож коли прибув потяг, рятувальники одразу увійшли до вагону та приступили до рятувальної операції. Співробітники ДСНС за допомогою пилки по металу обережно розрізали каблучку та звільнили палець парубка від «металевого полону».

Завдяки вмілим операціям рятувальників хлопчина не постраждав та зміг продовжити подорож потягом, затримка якого на пероні становила лише 2 хвилини.

0 коментарів

Залишити відповідь