Рятувальники розказали подробиці канівської пошукової спецоперації

23.07.2015, 19:26
les
Фото з мережі

Дітей яких майже добу шукали без малого дві сотні рятувальників, міліціонерів, лісників і волонтерів, Канева увечері близько 17-30 таки знайшли. Поки їх шукали, хлопчаки пройшли лісом 5 кілометрів. Повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбуці” речник начальника обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.

– За словами старшого із дітлахів, опинившись у лісі вони дуже швидко втратили орієнтир, тому помилилися із напрямком і заблукали. Намагаючись відшукати дорогу, брати йшли допоки не стемніло, після чого притулившись один до одного, заночували у яру неподалік села Пекарі, – пише Костянтин Проценко. – За попередньою інформацією малі загубилися, коли пішли до лісу вдруге. Зранку, вони разом із сусідом, на якого їх на день залишила мати, були у лісі, де допомагали чоловікові збирати хмиз та суху деревину. Згодом, повернувшись додому, літній чоловік пригадав, що забув у лісі свою сокиру, саме за нею діти і пішли, коли їх побачили востаннє. Голодних, покусаних комарами та поколотих гілками дітей, вдалось знайти завдяки активній інформаційній роботі, яка була проведена правоохоронцями із населенням міста Канів. Працівниця місцевого водоканалу, дізнавшись про зниклих дітей, повідомила, що пізно увечері, вона, начебто, чула дитячі крики в районі лісового масиву. Пригадавши місце, жінка у такий спосіб допомогла рятувальникам визначитися із вектором розшуку, по якому було спрямовано одразу три пошукові групи.

ЧИТАЙТЕ ТКОЖ: Загублених у Каневі хлопчиків і досі шукають

Символічно, що дітей знайшли працівники центральної районної лікарні, які добровільно зголосилися долучитися до пошуків. Саме у цьому закладі і працює мати дітей яких шукали майже добу. Лікарі, які входили до кожної з пошукових груп одразу оглянули дітей, крім відчуття голоду, укусів комах та подряпин, якихось серйозних розладів здоров’я у дітей виявлено не було.

0 коментарів

Залишити відповідь