Рятувальники “гасили” пожежу на Центральному стадіоні

05.08.2015, 12:02
Фото: ДСНС в Черкаській області

На центральному стадіоні у місті Черкаси під час прес-конференції виникла пожежа. За такою легендою на цьому об’єкті з масовим перебуванням громадян напередодні відбулися тактико-спеціальні навчання рятувальників Управління ДСНС у Черкаській області. Про це виданню “ІнфоМІСТ” розповіли у прес-службі ДСНС.

Під час навчань,рятувальники відпрацьовували один із найгірших сценаріїв, коли пожежа з приміщення конференц-залу адміністративного корпусу почала поширюватися на сусідні приміщення та третій поверх. Адміністрація об’єкту, залучивши увесь обслуговуючий персонал, а також працівників міліції, розпочала термінову евакуацію уболівальників із стадіону. Під час цього етапу заодно на практиці перевірили спеціально розроблену секторальну схему евакуації вболівальників, яку розробили із урахуванням досвіду адміністрацій англійських стадіонів.

– Важливо, що в ході таких навчань не тільки відпрацьовуються бойові вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу підприємств на знання своїх дій на випадок виникнення пожежі, – зазначив заступник начальника Управління ДСНС у Черкаській області В`ячеслав Гончар.

 

0 коментарів

Залишити відповідь