Родина черкаських чиновників задекларувала “Range Rover” та “Porsche” вартістю 100 тисяч доларів

21.03.2017, 14:35
Лілія Маліщук Фото: сайт мерії

Директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Миколаївна Маліщук та її чоловік заступник начальника відділу “Оперативна служба” Черкаської міської ради Сергій Дмитрович Маліщук подали свої електронні декларації за 2016 рік.

Протягом минулого року чиновники на двох заробили 220 тис. грн заробітньої плати, також Лілія Миколаївна отримала 35 тис. грн пенсії.

У той же час Сергій Дмитрович протягом року отримав подарунок вартістю 887 тис. грн в негрошовій формі від Бабій Марини Сергіївни, яка є його донькою.

У коментарі нашому виданню Лілія Маліщук повідомила про те, що мова йде про нерухомість в одному з обласних центрів, що в результаті була продана за 900 тис. грн.

Після цього родина придбала два люксових авто: Range Rover 2012 року випуску  та Porsche Cayene 2011, якими ніби то користуєтся донька. Обидві автівки коштують 804 тис. грн.

Середня ринкова вартість подібних транспортних засобів коливаєтся в районі 48-50 тис. доларів.

Бабій Марина Сергіївна офіційно зазначена засновником та директором двох юридичних осіб – ТОВ «Вортекс Плюс» та ТОВ «М.А.Л. Компані». Остання згідно інформації сайту Youcontrol протягом 2014, 2015 зазнавала збитків, а в 2013 році мала прибуток  в розмірі 500 тис.грн. Інформація про фінансові результати ТОВ «Вортекс Плюс» відсутня.

Крім того, задекларувала родина Маліщуків обєкт незавершеного будівництва, площею 494 квадратних метра,  на спорудження якого у свій час бралася валютна іпотека і заборгованість по якій сягає 36 тис.доларів, про що свідчать ухвали Придніпровського районного суду.

Протягом 2016 року родині чиновників вдалося погасити 1649 доларів позики, а також сплатила 8 тис. грн штрафу.

Задекларували Маліщуки також Hyndai Tucson 2008 року випуску та земельну ділянку розміром 1 тис. кв. м.

Інформація про це майно була і в попередніх паперових деклараціях родини.

3 коментарів

Залишити відповідь