“Рідні стіни вбивають”, – черкащани просять міську владу долучитись до ремонту онкодиспансеру

06.11.2017, 17:10

ФотоЧеркащанка Анна Дума зареєструвала петицію на сайті Черкаської міськради. У ній молода жінка просить міську раду профінансувати з міського бюджету реконструкцію блоку інтенсивної хіміотерапії лікувально-діагностичного гематологічного центру обласного онкодіспансеру.

Подібний проект містяни вже подавали на “Громадський бюджет”, проте згодом його було знято через невідповідність.

“Однією з найбільших проблем та загроз в лікуванні та реабалатації онкозахворих в умовах застарілих медичних приміщень є інфекції та грибок. Попри всі стараннях медичного персоналу, об’єктивний реальний стан приміщень збільшує смертність пацієнтів майже на 40%.  Самі ж хворі та їхні родини лише на протимікробні та антигрибкові препарати змушені витрачати додатково до 80 тис. грн, що для багатьох є неймовірним та непосильним фінансовим тягарем. Крім того, це дуже посилює навантаження на організм, – зазначає ініціатор петиції.

Вона просить депутатів Черкаської міської ради в найкоротші терміни віднайти можливість спрямування 1 млн 275 тис. грн субвенції обласному окнодиспансеру для проведення якісного ремонту приміщень, що вже в найближчі місяці та роки дозволить вберегти життя десятків черкащан.

За її словами, нині 63% онкохворих, що проходять курс інтенсивної хімеотерапії, гинуть саме через інфекційні та грибкові зараження.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, міська рада пропонує збільшити поріг для підтримки електронних петицій з 250 до 500.

0 коментарів

Залишити відповідь