“Ревізор” по-губернаторськи: Ткаченко у Смілянському ЦНАПі

13.07.2015, 9:05

ЦНАП 2

Його не чекали, а він приїхав. Їдучи повз Смілу очільник Черкаської ОДА вирішив навідатися до тамтешнього Центру надання адміністративних послуг. Спонтанно.

Смілянський ЦНАП – це невелика кімната на чотири столи при тамтешній РДА. Юрій Ткаченко сів за перший ліпший і попросив оформити право власності на землю і в оренду. І тут – неочікувані труднощі. За словами працівників Центру, не всі служби ідуть охоче на те, щоб передати функції реєстрації, оформлення документів дозвільного характеру ЦНАПам. Мовляв, “не хочуть віддавати “кормушку”.

– І така ситуація по всій області, – констатує губернатор. – Бо тут є елементи корупції і таким “заробітком” ніхто не хоче ділитися. Це передусім стосується питання реєстрації землі, також – оформлення паспорту, особливо біометричного, плюс низка документів дозвільного характеру. ЦНАПам не дають доступ до баз даних, хоча вони в електронному вигляді.

ЦНАП 1

Провідавши, що до смілянського ЦНАПу навідався обласний очільник туди ж підійшли голова Смілянської РДА Андрій Колесник та в.о. міського голови Сміли Ярослав Березань. Тут же на міні-нараді домовилися скласти перелік всіх проблем, підготувати відповідні розпорядження та винести конкретні пропозиції на сесію обласної ради. До цього процесу Юрій Ткаченко поросив долучитися і всіх громадян, особливо підприємців.

– Ми зараз хочемо зробити таку платформу, на якій кожен підприємець там, де в нього існують проблеми, де йому заважають, його знищують, щоб із цим вони приходили до нас – владців. Особисто до мене, до голів РДА, міських голів. Щоб ми бачили, що саме і на якому рівні гальмує розвиток краю, – підсумував ревізію обласний очільник.

 

0 коментарів

Залишити відповідь