Радуцький пише, що його вдарив Бондаренко. Мер Черкас каже: брехня (фото)

10.07.2018, 11:14
фото із “Фейсбуку”

Депутат міськради Олександр Радуцький заявляє, що його сьогодні вдарив Анатолій Бондаренко. Натомість міський голова пише, що це все брехня.

«З депутатами міської ради Миколою Мирзою та Русланом Зорею зайшли до нього в кабінет щоб дізнатися про продовження сесії. Більше 500 питань на розгляді. Але у відповідь отримав кулаком в обличчя від міського голови Бондаренко А. В.», – написав у своєму «Фейсбуці» Олександр Радуцький і додав фото.

Опісля на пост Радуцького в себе на сторінці відреагував міський голова Анатолій Бондаренко.

«Зранку до кабінету міського голови завітали трійця депутатів міськради – Радуцький, Зоря та Мирза і намагалися будь-якими способами спровокувати бійку. Але у них нічого не вийшло. Тому офіційно заявляю, що Радуцького не бив. І будь-яка інформація із цього приводу від нього – це чергова брехня», – написав міський голова.

– Хай із своєю хворою уявою перевіриться у психіатра, – додав у коментарі нашому виданню Анатолій Бондаренко. – У мене в кабінеті в той час було 15 чоловік.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року тоді чинний міський голова Сергій Одарич заявив, що Бондаренко, який на той час був кандидатом в мери, вдарив його і розбив окуляри.

1 коментарів

Залишити відповідь