Рада хоче скасувати договір з підприємством, що замість тераси поставило перед театром квітники

20.02.2018, 14:08
Фото – 2017 року

Товариство, що належить дружині екс-депутата Петра Чернявського, за 15 років користування землею біля драмтеатру так і не облаштувало там літню терасу, натомість встановило лише квіткові павільйони.

На сайті міськради з’явився проект рішення щодо скасування договору оренди землі з товариством.

У проекті пропонується скасувати договір оренди земельної ділянки, наданої ТОВ «Янтар-Черкаси» на 10 років під літню терасу у вересні 2015 року, у зв’язку з нецільовим використанням. Ділянку площею 0,0135 га пропонується повернути драмтеатру.

У пояснювальній записці повідомляється, що ця ділянка була надана товариству вперше в 2002 році, потім, у 2005-му, рада продовжила термін оренди ще на 10 років, і знову продовжила вже в 2015-му. Проте за 15 років літня тераса, під яку видавалася ділянка, створена не була, натомість там були розміщені квіткові павільйони.

У зауваженнях до проект вказується, що департамент архітектури і містобудування не погоджує його, оскільки до проекту не надано доказів нецільового використання ділянки. Також присутня низка зауважень від юристів.

Цільове призначення ділянки, що належить міській раді – літня тераса кафе “Театральне”

Зазначимо, що власником є ТОВ «Янтар-Черкаси» Ольга Чернявська, дружина екс-депутата міської ради Петра Чернявського.

Товариство зараз перебуває в стані припинення, маючи податковий борг в 2,3 млн грн. Його основний вид діяльності – вироби з паперу та картону.

Нагадаємо, в лютому 2017-го року перед драмтеатром були встановлені квіткові павільйони.

Їх обіцяли прибрати до 15 березня 2017 року, проте станом на 20 лютого уже 2018 року кіоски все ще здійснюють свою діяльність. При цьому ще в червні минулого року виконком ухвалив демонтаж павільйонів.

0 коментарів

Залишити відповідь