“Прибирається, але є проблеми”, – заступник мера оцінив якість очищення від снігу на четвірку

10.01.2017, 12:47

chelu

На четвірку оцінив прибирання міста від снігу заступник міського голови Руслан Сотуленко. Про це він повідомив під час прес-конференції.

– На сьогодні місто прибирається, але є проблеми. Місто прибирається кількома підрядниками: “Свій лад”, ЧЕЛУАШ, СУБи. Є питання до підрядника, чому не всі вулиці розчищені, чому є борги, і як ми з ними боротимемося, – запитав Сотуленко.

За словами підрядника, проблеми викликані непередбачуваністю погоди та неточними прогнозами.

– Зверніть увагу на такі фактори: за останні 5 днів ми отримали снігопад хвилями, на фоні низьких температур. Снігопад припав на святкові дні. З одного боку, це добре, а з іншого – ні, бо реагенти працюють при високій інтенсивності руху, – відповів на запитання представник підприємства “Свій лад” Сергій Атамась.

Він наголосив, що машини працювали 5 днів без перерви. Проте техніка ламалась, а тому інколи виїжджали невчасно.

– Станом на 8 годину ранку за 4 дні очистили від снігу 9786 км по місту, – додав Атамась.

По прибиранню прибудинкових територій питань не виникало. Представники СУБів, запевнили що території біля будинків, які перебувають на їхньому балансі, були очищені від снігу. Єдина проблема, яка виникла у процесі, пов’язана із черкащанами, які лишали свої автівки біля будинків.

Не виникло претензій у влади і до роботи КП “ЧЕЛУАШ”. Там розповіли, що шостий день працюють безперервно. Зокрема, розгортали сніг біля зупинок після того, як його прибирали з доріг.

– Ми створюємо оперативний штаб, поки не вирішимо проблеми із прибиранням. Можна телефонувати на 1505, і ми будемо розподілювати завдання та спрямовувати на відповідальних, – повідомив Сотуленко.

У  мерії також запевнили, що жодної хвилини зупинки руху як приватного, так і громадського транспорту не було.

– Нагадую тим, хто забув минулорічне Різдво, коли люди не могли виїхати від будинків. Краща ситуація і з прибиранням тротуарів, – запевнив начальник управління вуличної інфтраструктури Сергій Отрешко.

Він також повідомив, що завтра зранку розпочнеться друга чистка тротуарів.

– Ми могли б досягти чистого асфальту, але ціною у 20 мільйонів гривень за ці 4 дні, а не за сезон. Питання у тому, чи це доцільно, – сказав Отрешко.

Містян попросили ставити автівки так, щоб техніка СУБів мала змогу очищати території. Якщо хтось помітить бурульки чи має претензії щодо прибирання, то слід телефонувати на 1505, щоб ці проблеми вчасно вдалося усунути.

6 коментарів

Залишити відповідь

    • по официальным данным в городе 321 км дорог, включая переулки и грунтовые дороги. Бортник наверное за эти три дня по 30 раз проехал по всем закуточкам раз набрал 9786 км. Видимо очень богатая фантазия у них

  • Хочеться уточнити у заступника мера, а за якою шкалою Ви робили оцінку? Бо громадяни міста теж оцінюють на четвірку, але за 100 бальною шкалою. Вулиці не числятся ВЗАГАЛІ!

    • Прикольно было наблюдать пару дней назад, как по улице Горького (Ильенко) ехали один за одним 4 (ЧЕТЫРЕ) трактора с отвалами, что даже третьему уже нечего было чистить, а тут вдогонку четвёртый “бежит”! Я ему показываю, чтоб на тротуар выехал, возле “Темпа” идти тяжело, снега выше щиколотки, а тракторист только руками развёл и поехал “укатывать” снег дальше. А на улицу Амброса (Орджоникидзе) ни один трактор не выехал, а там снега было столько, что машины вручную толкали! Каждую зиму одно и то же! “Коллапсом” называют…

  • Глибоковажні “спеціалісти” в утриманні доріг, а також “відмінники” по матаматиці звернення до вас : 321км множимо на кількість техніки, щоб вам було легше рахувати візьмемо 20 одиниць (у Бортника її більше), в результаті маєм 6420км, для того щоб більш менш почистити вулицю треба проїхати хоча б два рази, плюс посипка вулиць реагентом. Рахуйте самі шановні спеціалісти.

  • У понеділок ввечері я їхав по Котовського, а назустріч, з Одеської, хвацько їхало один за одним 4 трактори з ковшами, розчищаючи проїжджу частину до самого бордюру. Так що розчищають добре. Востаннє я таку картину бачив ще за радянської влади, і то в Києві.