Прозора робота та висока зарплата, – у столиці стартував пошук директора Агенції регіонального розвитку

31.10.2016, 14:59

У прес-центрі видання “Укрінформ” щойно оголосили відкритий конкурс на посаду директора Агенції регіонального розвитку Черкаської області.

За словами президента Української бізнес асоціації, в. о. директора Агенції регіонального розвитку Черкаської області Володимира Чепового, конкурс було оголошено саме у столиці, аби ще раз продемонструвати прозорість роботи агенції. А також наголосити: керівник не має бути прив’язаний до місця проживання.

Перший етап відбору починається від сьогодні і триватиме до 30 листопада. Обіцяна заробітна плата майбутнього керівника – 25 тисяч гривень. Окрім директора, агенція також шукає майбутню команду – близько 10-15 осіб.

14858790_1126892920751335_902792488_o

– У цій агенції зібралися і бізнесмени, і влада, і міжнародні експерти, і наукові центри для того, щоб життєвий простір черкаського регіону змінився на краще, – зазначив Чеповий. – Кінцевий результат – поява тисяч нових робочих місць, щоб черкаська земля стала багатою, бо вона є родючою, але треба ще додати зусиль.

На переконання Чепового, якщо в Черкасах вдасться зробити так, аби агенція працювала ефективно, це стане хорошим кейсом, який покаже всій Україні, що це можливо.

Майбутній керівник має бути сильною особистістю, говорить представник швецької компанії “Intelligent Mindsets” Анастасія Некрасова.

– Насампред ми шукаємо людину, яка ходить на роботу не як на роботу. Вона має зупинитись і подумати по-чесному: нащо мені це, яку роль ця робота відіграватиме у моєму житті? З великим рівнем самосвідомості, із системним комплексним мисленням. Таких людей – їх близько 5% від населення. Крім того,така людина має бути стресостійкою. Треба, щоб у людини була глибинна основа: я сміливий і впевнений, а з іншого боку – скромний і готовий вчитися.

Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань, а також перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко запевнили, що влада підтримає майбутнього керівника.

Натомість генеральний директор компанії “Укравіт” Віталій Ільченко пообіцяв, що готовий допомогти з порадами і черкаський бізнес.

0 коментарів

Залишити відповідь