Протестуємо нове покриття на бульварі, – спортсмен розповів про рекорд у День міста

12.09.2017, 13:57

Сьогодні під час прес-конференції відомий український спортсмен, заслужений майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Віктор Юрченко розповів про деталі встановлення рекорду України із перетягування тролейбусів.

Захід складатиметься із двох частин: встановлення рекорду та показових виступів. До Черкас завітають ще двоє відомих спортсменів:  неодноразовий чемпіон світу Олександр Пеканов, перша людина в світі, яка на становій тязі взяла 454 кілограми у 2007 році, та Олександр Лашин, 6-тиразовий володар звання Найсильнішої людини України.

– Ми будемо перетягувати чотири тролейбуси, якщо зрушимо з місця, на час. На заході буде представник книги рекордів. Усе це з технічними моментами  триватиме хвилин 15, – розповів спортсмен.

Зауважимо, один тролейбус важить понад 12 тонн.

Після цього на площі Богдана Хмельницького проводимо показові силові виступи із залученням жителів міста: три вправи для чоловіків та одна вправа для жінок. Найкращих чекають призи.

– Потім ми спробуємо надути три грілки. Це вже елементи шоу, – додав Юрченко. – А після відбудеться перетягування канату між трьома богатирями та маленькими жителями міста. Це буде весело та цікаво.

0 коментарів

Залишити відповідь