Прокуратуру не влаштовує викриття корупціонерів

17.08.2015, 12:01

IMGP7415

Під головуванням прокурора області Сергія Овчаренка за участю керівників обласної міліції, служби безпеки, фіскальної служби, військового комісаріату та міжміськрайпрокурорів проведено координаційну нараду щодо стану боротьби зі злочинністю, у тому числі в її організованих формах, профілактики тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи на території Черкаської області за підсумками роботи 7 місяців 2015 року.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Під час виступу прокурор області неодноразово наголошував на активізацію розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя, здоров’я особи, а також на профілактичну роботу з боку органів внутрішніх справ з вказаного питання.

“Завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам області вдалось зменшити кількість зареєстрованих умисних тяжких тілесних ушкоджень в тому числі, що спричинили смерть потерпілого, злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, а також знизити питому вагу злочинів, вчинених неповнолітніми, раніше судимими, групою осіб та у стані алкогольного сп’яніння. Однак, вимагаю негайного вжиття додаткових дієвих заходів щодо профілактики скоєння злочинів, особливо, серед раніше засуджених осіб”, – зазначив Сергій Анатолійович.

IMGP7419

Також під час заходу приділено особливу увагу роботі правоохоронних органів області щодо виявлення та профілактики корупційних правопорушень.

“Вжитими заходами покращено роботу по боротьбі з корупцією. Проте, мене не влаштовує стан викриття корупціонерів, особливо, серед посадовців вищих категорій. Прощу активізувати роботу з вказаного питання”, – додав прокурор області.

З доповідями та поясненнями також виступили начальники обласної міліції, СБУ, фіскальних служб, військовий комісар, а також міжміськрайпрокурори.

За результатами наради визначено додаткові скоординовані заходи, зосереджені на підвищення ефективності протидії злочинності, у тому числі в її організованих формах, профілактики тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи в регіоні.

0 коментарів

Залишити відповідь