Прокуратура не знайшла доказів, що депутатам пропонували гроші за імпічмент

03.11.2017, 17:52
Фото з брифінгу

Прокуратура закрила провадження, відкрите за фактом заяв депутатів міської ради про спробу підкупу.

Як писав “Інфоміст”, під час брифінгу 29 вересня відразу два депутати міської ради заявили, що їх намагалися підкупити і за гроші вмовити голосувати за імпічмент міському голові. При цьому ні екс-“вільний демократ” Максим Шадловський, ні “самопомічанин” Олексій Романов відразу не звернулися до правоохоронних органів.

“За результатами проведення досудового розслідування кримінальне провадження закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення, оскільки під час допиту один із заявників пояснив, що це все жарт, а інший скористався правом, наданим ст. 63 Конституції України”, – повідомляють в прес-службі прокуратури.

“Інші депутати Черкаської міської ради, допитані в якості свідків, в ході розслідування кримінального провадження, заперечили факти пропонування їм неправомірної вигоди за оголошення імпічменту та відставку голови м. Черкаси”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці зробили висновок, що факти, озвучені 29.09.2017 на брифінгу, що відбувся в приміщенні Черкаської міської ради, у ході досудового слідства не підтвердилися.

0 коментарів

Залишити відповідь