Продовжуємо знайомити наших європейських друзів із правдою про Донбас

05.08.2015, 16:00

Народний депутат, Уповноважена Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко у “Фейсбуці” розповіла, як Посол республіки Словенія в Україні Наталя Прах побувала на Донбасі. Європейців побачене шокувало.

Продовжуємо знайомити наших європейських друзів з правдою про Донбас. Ця ефектна красуня- розумниця- Надзвичайний і Повноважний Посол республіки Словенія в Украіні пані Наталя Прах.

Ми давно обговорювали спільну поїздку в зону АТО і ось в ці дні пані Наталя разом з красунею – розумницю Марією Іоновою відвідали Донбас. Дівчата, вибачте, що цього разу я з вами тільки подумки, і ДЯКУЮ, що передали нашим дорогим військовим – друзям наші спільні з Марією і Ірою Луценко давно обіцяні подарунки.

Фото: Ірина Геращенко/”Фейсбук”

Пані Наталію шокувало побачене – зруйнована інфраструктура, понівечені будинки, знищені села.

Словенія – маленька країна, але вона дуже допомагає Украіні і політично, і гуманітарно, вже зараз на відпочинок відправляються 80 діток , батьки яких загинули в АТО. Там лікуються наші солдати , ми отримуємо від словенців важливу гуманітарну допомогу, частину якоі Наташа передала і під час поїздки.

Перша зустріч – в 50 ким від Донецьку з керівництвом військових 57 ОМПБР. Наші друзі- військові медики повідомили сумну звістку: в ніч на 4 серпня через важкі обстріли терористів було вбито 3 наших героїв…, вогонь не припинявся з 20:00 до 3 ночі. Європейський дипломат на власні очі побачила як
“виконуються” Мінські домовленності.

Фото: Ірина Геращенко/"Фейсбук"
Фото: Ірина Геращенко/”Фейсбук”
Фото: Ірина Геращенко/"Фейсбук"
Фото: Ірина Геращенко/”Фейсбук”

Ми давно допомагаємо медикам цієї військової частини допомагаємо не вперше. Раніше , завдяки колезі – депутату Георгію Логвинському передали їм машину швидкої допомоги. А зараз – ура- вдалося привезти медчастини контейнер, переобладнаний для надання медичної допомоги.

Це важливо, бо військові живуть і працюють в польових умовах (велика подяка начальнику маріупольського порту Олександру Олександровичу Олійнику, що сприяв нам в цім проекті ). Дві кушетки, шафа та холодильники для ліків, дещо з необхідних медикаментів, ноутбук з принтером, телевізор – все це допомогло створити справжні Пані Наташа і Марія також відвідали Святогірськ, зутрілися з переселенцями з Горлівки, Донецьку, Дебальцевого. Зараз там перебуває біля 1500 переселенців, в тому числі 120 дітей. ГС «Донбасс» та посольство Словеніі передали дітям портфелі, олівці, книжки, альбоми – загалом все, що знадобиться для школи. Найменшим – памперси та цукерки.

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь