Реклама

molli

Про творчий потенціал

Творчий потенціал є у кожного. Просто хтось більше його розвиває, хтось – менше.

А якщо взагалі його не використовувати, то і рішення, які потребують арт-підходу, даються складніше.

Відповідно, і сам потенціал знижується. Проте він не зникає – його можна розвинути у будь-якому віці.

Що розвиває творчі вміння:

1. Читання літератури. Особливо де багато описів подій, архітектури, природи, почуттів. Чудово розвиває фантазію фентезі.

2. Тиша. Вміння бути на самоті зі своїми думками, а також вміння працювати в тиші.

3. Ігри, вправи, практики – які потребують роздумів. В Інтернеті можна знайти безліч варіант практики, арт-технік які можна виконати самостійно. Час від часу улюбленими я також ділюсь в профілі.

4. Навчання та роздуми.

Постійно навчайтесь нового. Зараз світ дуже стрімко розвивається. Підвищуйте кваліфікацію по професійному напрямку, відкривайте нове хобі, розвивайте нові вміння.

Почули цікаву думку? Ставте під сумнів і досліджуйте, аналізуйте, мисліть критично.

Зараз на будь-яку тему можна знайти безліч досліджень, статей, робіт. Можна придумати власний план дослідження. Наше буденність це ера вільного доступу до інформації, якого не було, ще ні разу за всю історію.

5. Приймайте і поважайте іншу точку зору.

Ваше ставлення до життя може відрізнятись від ставлення іншої людини. Це важливо приймати та розуміти, безперечно ви не повинні змінювати свою точку зору, навіть якщо не до вподоби іншим, як і інша людина. Кожна людина – індивідуальність. Яка розвивається під впливом свого оточення, вірувань, традицій ставленнями та стилю життя. Ми можемо думати інакше і оточувати себе людьми з подібними цінностями.

Розвивайте свій творчий потенціал, любіть як дитину, прислухайтесь до себе, свого тіла, розуму та емоцій.

Експериментуйте з різними способами віднайдення душевного задоволення за допомогою творчості. Якщо вважати творчість заняттями для якого знаходити час раз колись, або лише у вільний час, то творчий потенціал не вдасться розвинути. Зробіть творчість одним з пріоритетів у житті, шукайте арт-підхід у різних сферах життя. Запишіться на курси, знайдіть однодумців, відшукайте внутрішню мотивацію для чого вам це потрібно. Поставте питання: – В яких сферах готові поекспериментувати? Для чого це вам потрібно? Коли ми експериментуємо, пробуємо щось нове наші нейронні зв’язки вибудовуються по новому. Якщо відповіді немає, можливо і творчість насправді вам не потрібна. Для себе знаю, як тільки я почала шукати її в кожному моменті моє життя змінилось. Важлива внутрішня мотивація, ніхто не зможе зробити це за нас.

Валерія Любаха, блогерка

Джерело: Фейсбук

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама