Представники Черкаської учнівської міжпарламентської асамблеї визначилися із нагальними потребами (фото)

18.09.2015, 9:19

DSC07872

Представники Черкаської учнівської міжпарламентської асамблеї – активні старшокласники з різних шкіл та гімназій міста – зібралися на засідання, аби обговорити найнагальніші, на їхню думку, проблеми. На зустріч запросили і тих, хто може вплинути на ситуацію, – керівника ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Павла Карася та депутата міськради, директора гіпермаркету «Епіцентр» Армена Акопяна.

Черкаські школярі приємно дивували своїм ентузіазмом та амбіційністю, пропонуючи власні ідеї щодо покращення інфраструктури міста. Зокрема, на їхню думку, у Черкасах має бути більше місць, де молодь могла б більше спілкуватися, розвиватися та зрештою проводити своє дозвілля.

DSC07867

–        Дуже шкода, що закрили каток в «Екваторі». Таке велике місто і немає де покататися на ковзанах, – висловив думку член Асамблеї Ярослав Чабанов. – У нас в Черкасах чудова хокейна команда, виходить, що цей вид спорту занепадає.

Нарікали школярі і на те, що в місті фактично, крім Дніпра та банку на Хрещатику, немає чого показати. Звернули особливу увагу на відсутність бігових доріжок та місць для паркування велосипедів.

12009673_957355020998135_8410662905234791336_n

–         Важливо, щоб ці проблеми ви обговорювали не лише між собою, а й з тими, хто може допомогти у їх вирішенні. Ми вас почули і працюватимемо на результат. Тільки разом у тісній співпраці ми досягнемо конкретних якісних змін, – звернувся до учнів, депутат Черкаської міської ради, активіст ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Армен Акопян.

За словами Павла Карася, місто дійсно може вирішити низку проблем. Зокрема, питання вільного Wi-Fi в школах пообіцяв опрацювати найближчим часом. Також поділився із асамблейцями планами на майбутнє стосовно будівництва льодової арени та побудови нового театру.

–         У мене є ідеї щодо будівництва театру. Але не реконструкції старого, а саме будівництво нового. Поки що ця ідея активно обговорюється як серед містян, так і серед членів команди ВО «ЧЕРКАЩАНИ», – говорить Павло Карась. – Я взагалі уявляю новий театр десь на березі Дніпра. Він може стати візитівкою не лише Черкас, а всієї України.

DSC07870

Саме від цієї ідеї школярі були у захваті, адже запропонована концепція нового театру передбачатиме функціонування аматорських театрів, де школярі могли б випробувати себе в акторській грі. Вони висловили сподівання, що театр стане значно цікавішим для юних поціновувачів театрального мистецтва та перетвориться на платформу для неформального спілкування та дискусій.

DSC07873

По закінченню зустрічі співрозмовники домовилися про подальшу співпрацю у напрямку розвитку молодіжного руху у Черкасах. Вже з новими проектами школярі прийдуть на наступне зібрання. Їх, зокрема, втілюватимуть в життя за сприянням ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

0 коментарів

Залишити відповідь