Правоохоронці зняли Тулуба з розшуку ще 16 травня

09.08.2017, 13:05

Розшук екс-голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба припинено 16 травня цього року.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит видання “Інфоміст”, що надала прокуратура області.

“Таке рішення обумовлено сукупністю об’єктивних даних, зокрема, повідомленням РА Укрбюро Інтерполу, зодоволення судом клопотання сторони захисту щодо скасування раніше обраного підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, надання Тулубом С. Б. пояснень та зобов’язань щодо співпраці з органом досудового розслідування (виділено ред.) тощо”, – зазначається у відповіді прокуратури.

Як писав “Інфоміст” раніше, 11 квітня 2017 року слідчий суддя Придніпровського райсуду Черкас Дунаєв ухвалив припинити дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо Сергія Тулуба, який обраний 28 березня 2014 року.

Також у нашому запиті ми просили проінформувати про останнє відоме правоохоронцям місце перебування Сергія Борисовича. У відповіді зазначено наступне:

Зазначимо, що кілька непов’язаних між собою джерел “Інфомоста” в правоохоронних органах повідомляли, що Сергій Тулуб не так давно відвідував Черкаси. Знайти офіційне підтвердження цій інформації нам не вдалося, зокрема, в прокуратурі області повідомили, що у 2017 році на засіданнях Придніпровського райсуду, що розглядав його справи, Сергій Борисович присутнім не був.

Натомість, вчора екс-нардеп Микола Томенко у своєму “Фейсбуці” написав, що Тулуб особисто відвідував Черкащину.

Більш детально про перебіг кримінальних справ щодо діянь Сергія Тулуба читайте в нашому матеріалі: “Сьогодення екс-губернатора: Тулуб уже не в розшуку, звільнений “з-під варти” та повернув собі майно”.

0 коментарів

Залишити відповідь